کد خبر : 4697

تاریخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۱/۲۷ زمان : ۱۰:۱۱

دستگیری پسری که با صدای دخترانه کلاهبرداری می‌کرد

‘سرهنگ احمد کمالی’ روز دوشنبه در گفتگو با خبرنگار ایرنا افزود: دستگیری این فرد به دنبال دریافت شکایت هایی به پلیس آگاهی این شهرستان انجام شد. به گفته وی شاکیان مدعی شده اند این فرد با تقلید صدای دخترانه، آنان را فریب داده و مقادیری پول از آنان دریافت کرده است. وی اضافه کرد: پسر […]

‘سرهنگ احمد کمالی’ روز دوشنبه در گفتگو با خبرنگار ایرنا افزود: دستگیری این فرد به دنبال دریافت شکایت هایی به پلیس آگاهی این شهرستان انجام شد.

به گفته وی شاکیان مدعی شده اند این فرد با تقلید صدای دخترانه، آنان را فریب داده و مقادیری پول از آنان دریافت کرده است.

وی اضافه کرد: پسر جوان اعتماد مالباخته ها را جلب و تقاضای مقداری وجه نقد می کرده و آنها هم به حساب او واریز می نموده اند.

فرمانده انتظامی اردکان اظهار داشت: ماموران آگاهی این شهرستان، اقدامات تخصصی خود را در این زمینه آغاز و پس از پنج ماه تحقیق و بررسی، فرد مورد اشاره را که پسری ۲۷ ساله است دستگیر کردند.

وی اضافه کرد: این فرد با تقلید صدای دختران از طریق تلفن با طعمه های خود ارتباط برقرار و سپس با ابراز علاقه به آنان، زمینه کلاهبرداری از آنها را فراهم می کرد.

وی اظهار داشت: متهم یاد شده که مجرد و تاکنون میلیون ها تومان پول از این طریق کلاه برداری کرده به جرم خود اعتراف و پرونده وی به مقامات قضایی تحویل داده شده است.

فرمانده انتظامی اردکان از مالباختگان خواست به نیروی انتظامی مراجعه و شکایت خود را اعلام نمایند.

اردکان با ۸۰ هزار نفر جمعیت در ۶۰ کیلومتری شمال شهر یزد قرار دارد.

ارسال دیدگاه