کد خبر : 526448

تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۲۳ زمان : ۱۰:۰۰

دستور وزیر ارشاد برای رسیدگی به زائران ایرانی مکه

به گزارش مجله اینترنتی تازه‌های جهان ، رئیس سازمان حج و زیارت از دستور علی جنتی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی برای رسیدگی هرچه بیشتر به وضعیت زائران ایرانی حادثه‌دیده در مسجدالحرام و ارائه هرچه بیشتر خدمات به آنان خبر داد. به گزارش ایسنا، سعید اوحدی گفت: در گفت‌وگوی تلفنی با وزیر فرهنگ و ارشاد […]

به گزارش مجله اینترنتی تازه‌های جهان ، رئیس سازمان حج و زیارت از دستور علی جنتی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی برای رسیدگی هرچه بیشتر به وضعیت زائران ایرانی حادثه‌دیده در مسجدالحرام و ارائه هرچه بیشتر خدمات به آنان خبر داد.

به گزارش ایسنا، سعید اوحدی گفت: در گفت‌وگوی تلفنی با وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، ایشان دستور رسیدگی هرچه بیشتر به وضعیت زائران آسیب‌دیده ایرانی را صادر کردند.

وی اظهار کرد: آقای جنتی همچنین بر لزوم هماهنگی با سایر دستگاه‌ها برای ارائه خدمات مطلوب پزشکی به زائران ایرانی تاکید کردند و خواستار رسیدگی هرچه سریعتر به مسائل حقوقی آسیب‌دیدگان شدند.

بر اساس این گزارش، وقوع طوفان شدید طی روز جمعه (۲۰ شهریور) در مکه سبب سقوط یک بالابر در محوطه مسجدالحرام شد که طی آن تعداد زیادی از زائران کشورهای مسلمان در حادثه مجروح و کشته شدند.

بر اثر این حادثه، هشت زائر ایرانی نیز جان باختند.

علی جنتی دستور وزیر ارشاد برای رسیدگی به زائران ایرانی مکه

ارسال دیدگاه