کد خبر : 4527

تاریخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۱/۱۹ زمان : ۶:۵۴

دزدی باجناق از باجناق

مردی با مراجعه به اداره آگاهی، از سرقت وسایل منزلش شکایت کرد؛ اما فکر نمی‌کرد که دزد خانه باجناقش باشد. مال‌باخته ضمن شکایت خود گفت: زمانی که برای سفر به شهرستان خانه اش را در خیابان اندیشه ترک کرده است، دزدان به آنجا رفتند و تمامی اموال منزل از جمله مقداری طلا را دزدده اند. […]

مردی با مراجعه به اداره آگاهی، از سرقت وسایل منزلش شکایت کرد؛ اما فکر نمی‌کرد که دزد خانه باجناقش باشد. مال‌باخته ضمن شکایت خود گفت: زمانی که برای سفر به شهرستان خانه اش را در خیابان اندیشه ترک کرده است، دزدان به آنجا رفتند و تمامی اموال منزل از جمله مقداری طلا را دزدده اند.

کارآگاهان در بازدید منزل مشاهده کردند که هیچ گونه تخریبی صورت نگرفته است و دزد یا دزدان با کلید وارد منزل شده اند. بنابراین اطلاع داده اند که ساق از نزدیکان مال باخته باشد.

سرانجام هنگامی که زنی قصد داشت مقداری طلا را همراه خود به یک طلافروش در خیابان کریم خان بفروشد، مرد طلافروش به وی ظنین شد و پلیس ۱۱۰ را در جریان گذاشت. پس از دستگیری زن مظنون مشخص شد که طلاها مسروقه و متعلق به مرد مال باخته بوده و با پیگیریهای کارآگاهان کبرا اعتراف کرد که طلاها را از شخصی به نام محمد گرفته است.

محمد نیز پس از دستگیری اعتراف کرد به همراه رضا وارد منزل شده و اموال منزل را به سرقت برده اند. در نهایت پس از دستگیری رضا مشخص شد وی کسی نیست جز باجناق مرد مال باخته که موفق شده کلید در ورودی نزل را به دست آورد.

ارسال دیدگاه