کد خبر : 2246

تاریخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۱۹ زمان : ۷:۰۰

در زندان زنان : من دچار جنون شده ام

نام : عزیزه شهرت : ف سن : ۳۸ سال تحصیلات : دیپلم جرم : قتل محکومیت : قصاص   حالات عجیبی دارد. گاهی چنان به صدای بلند میخندد که لرزه بر اندام انسان می‌افتد. به دلیل قتل نوزادی سه ماهه به زندان افتاده است. وقتی جویای علت قتل می‌شوم می‌گوید: خانم، من مریض روحی […]

نام : عزیزه

شهرت : ف

سن : ۳۸ سال

تحصیلات : دیپلم

جرم : قتل

محکومیت : قصاص

 

حالات عجیبی دارد. گاهی چنان به صدای بلند میخندد که لرزه بر اندام انسان می‌افتد. به دلیل قتل نوزادی سه ماهه به زندان افتاده است.

وقتی جویای علت قتل می‌شوم می‌گوید:

خانم، من مریض روحی روانی هستم. مشکل روحی موجب شد دست به قتل بزنم. چند ساعتی میشد که بچه گریه میکرد و اعصابم را به هم ریخته بود. یکباره صدای مرموزی به من گفت این بچه یک شیطان کوچک است و باید او را از بین ببری.

از سالها قبل کارهای منزل خانم و آقای دکتر رفعتی را انجام می‌دادم. پس از تولد فرزندشان نگهداری او به عهده من گذاشته شد. مدتی بعد به من تهمت اعتیاد زدند و عذر مرا خواستند. اما قبل از رفتن با خود تصمیم گرفتم روح شیطان را که در بچه داشت رشد می‌کرد از بین ببرم. باور کنید من دچار جنون شده‌ام و جایم در تیمارستان است نه زندان!

اما در پرونده وی، استعلام پزشک قانونی صراحت بر این دارد که وی در کمال صحت و سلامتی عقل به سر می‌برد و جنون تنها وسیله رهایی او از قصاص است.

ارسال دیدگاه