کد خبر : 523799

تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۰۸ زمان : ۹:۳۰

در حاشیه دیدار از مرکز امدادرسانی ملک سلمان رخ داد

میزان : روز گذشته، سفیر اتحادیه اروپا به همرا سفیر آلمان از مرکز امدادرسانی ملک سلمان در ریاض دیدار کردند. طی دیدار این دو نماینده اروپا با عبدالله بن عبدالعزیز الربیعه، مدیر مرکز امداد رسانی از آنان استقبال کرده و به تشریح دست آوردهای!! این مرکز در کمک رسانی به مردم مظلوم یمن پرداخته است! در […]

میزان : روز گذشته، سفیر اتحادیه اروپا به همرا سفیر آلمان از مرکز امدادرسانی ملک سلمان در ریاض دیدار کردند.
طی دیدار این دو نماینده اروپا با عبدالله بن عبدالعزیز الربیعه، مدیر مرکز امداد رسانی از آنان استقبال کرده و به تشریح دست آوردهای!! این مرکز در کمک رسانی به مردم مظلوم یمن پرداخته است!
در ادامه گزارش خبرگزاری رسمی عربستان (واس) آمده است که پس از تشریح دست آوردها از سوی مدیر مرکز، دو نماینده اروپایی از حجم و موفقیت دست آوردهای عربستان در کمک به مردم یمن اظهار شگفتی کرده و از مدیریت این مرکز و شخص ملک سلمان تشکر کرده اند!
آنچه در این گزارش رسانه سعودی و البته اظهارت مقامات اروپایی مغفول مانده این است که اگر عربستان سعودی نگران وضعیت زندگی و معیشتی مردم یمن است، بهتر است به جای تاسیس مراکز صوری و اقدامات نمایشی، حملات شبانه روزی هوایی خود علیه مردم این کشور را متوقف کند.
همچنین نمایندگان اروپایی نیز بهتر است برای اطلاع از حال و روز مردم یمن، به صنعا، عدن و دیگر شهرهای یمنی که زیر بمباران شبانه روزی جنگنده های عربستانی هستند بروند.
چرا که در ریاض، جده و دیگر شهرهای سعودی، به طور قطع اطلاعات دقیق و صحیحی را نمی تواندد به دست آورند.

ارسال دیدگاه