کد خبر : 524168

تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۱۳ زمان : ۱۲:۰۰

درگیری در زندگی مشترک

به گزارش مجله اینترنتی تازه های جهان ، دکتر نولیا که مدتی بود به خاطر درگیری در زندگی مشترک با شوهرش دچار افسردگی شدید شده بود، چندی پیش در بیمارستان که کار می‌کرد، دچار تشنج شد. دکتر ۳۱ ساله مادریدی که ناگهان به یاد زندگی تلخ با شوهرش افتاده بود، چاقویی ۱۵ سانتی‌متری در دست […]

به گزارش مجله اینترنتی تازه های جهان ، دکتر نولیا که مدتی بود به خاطر درگیری در زندگی مشترک با شوهرش دچار افسردگی شدید شده بود، چندی پیش در بیمارستان که کار می‌کرد، دچار تشنج شد. دکتر ۳۱ ساله مادریدی که ناگهان به یاد زندگی تلخ با شوهرش افتاده بود، چاقویی ۱۵ سانتی‌متری در دست گرفت و با عصبانیت به سوی شوهرش رفت که ناگهان چاقو از دستش به زمین افتاد.

دکتر دمز که مشغول معاینه مریضش بود از نولیا خواست سر و صدا نکند تا بیمارش در آرامش به سر برد که همین تذکر کوچک باعث شد دکتر ۳۱ سال از کوره در برود و به سوی دمز و بیمارش حمله‌ور شود.

او که خون جلوی چشمانش را گرفته بود، ۱ چاقو به قلب دکتر فرو کرد و چاقوی دیگری به قلب بیماری که روی تخت خوابیده بود؛ تا دیگر احساس ناراحتی نکنند!

چند لحظه بعد نولیا با چاقوی خونین ۱۵ سانتی‌متری به درون راهرو آمد و ۱ دکتر دیگر، دو پرستار، دو دستیار و ۱ بیمار را هم مورد حمله قرار داد که بیمار دوم چند روز بعد بر اثر شدت جراحات وارده درگذشت.

سرانجام گارد امنیتی بیمارستان بلافاصله به سراغش رفت و به هر ترتیبی که بود، دکتر دیوانه را که دچار جنون آنی شده بود، دستگیر کرده و به واحد روان‌پزشکی منتقل کند.

این هم نتیجه درگیری در زندگی مشترک

ارسال دیدگاه