کد خبر : 530087

تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۲۷ زمان : ۰:۰۱

درمان عفونت پروستات با داروهای گیاهی

پروستات یکی از مهم ترین بیماری های بهداشتی در سراسر دنیا محسوب می شود که تمامی کشورها آماری از مبتلایان به این بیماری عفونی را منتشر کرده اند که در آخرین نظرسنجی از سه قاره بیش از نیمی از مردان حداقل یک بار علایم این بیماری را تجربه نموده اند. به طور کامل و دقیق […]

پروستات یکی از مهم ترین بیماری های بهداشتی در سراسر دنیا محسوب می شود که تمامی کشورها آماری از مبتلایان به این بیماری عفونی را منتشر کرده اند که در آخرین نظرسنجی از سه قاره بیش از نیمی از مردان حداقل یک بار علایم این بیماری را تجربه نموده اند.
به طور کامل و دقیق نمی توان گفت که برای عفونت پروستات درمان گیاهی وجود دارد ، اما می توان مواردی را اشاره نمود که در بهبود این بیماری تأثیر بیشتری خواهد داشت.
اگر شما جز افرادی هستید که به بیماری پروستات مبتلا شده اید و تب و لرز شدید به همراه داشته عفونی مزمن دارید حتماً نزد پزشک رفت و از آنتی بیوتیک های مناسب خود استفاده نمایید
برای تسکین درد شما می توانید از مسکن iهایی مانند آسپیرین و یا بروفن و همچنین استامینوفن استفاده نمایید ، اما اگر شما علاقه زیادی به خوردن دارو ندارید ، بهتر است به حمام رفته و از یک لگن آب کر استفاده نمایید ، این کار باعث می شود که درد ناحیه باسن و لگن تسکین یابد و کمتر دچار مشکل شوید.
مراقبت از خود هنگام عفونت پروستات از عوامل مهم در درمان این بیماری محسوب می شود ، شما حتماً باید در روز به مقدار مناسب از مایعات به ویژه آب استفاده کرده و تا آنجا که ممکن است درمان خود را تسهیل نمایید.
تغذیه مناسب می تواند تأثیر فراوانی در بهبود بیماری شما داشته باشد شما باید حتماً در طول روز از مواد غذایی دارای فیبر مانند میوه و همچنین نان و غلات استفاده نمایید ، یکی دیگر از مواردی که باعث می شود شما درد کمتری را احساس نمایید مصرف زیاد آب برای جلوگیری از یبوست می باشد ، زیرا تحرک روده می تواند باعث درد زیادی را به شما تحمیل نماید.
سبک زندگی نیز می تواند برای درمان پروستات مفید باشد ، شما نباید در طول روز از موادی مانند الکل و کافئین استفاده نمایید ، همچنین داشتن استرس و یا انجام ندادن حرکات ورزشی می تواند در بالا بردن مدت درمان و همچنین درد شما تأثیری داشته باشد.

ارسال دیدگاه