کد خبر : 314723

تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۳/۲۵ زمان : ۱۹:۰۶

درمان عضو بیمار با انرژی درمانی

اتفاقاتی که در انرژی و بدن بیمار می‌افتد ابعاد وسیعی داشته و از ظرافت و پیچیدگی خاصی برخوردار است که در حد امکان به گوشه‌ای از آن اشاره می‌کنم. زمانی که اراده می‌کنم روی شخص انرژی بگذارم کل انرژی به صورت خاصی ترتیب یافته و چندین حالت پیش می‌آید؛ یکی اینکه اگر عضو بیمار را […]

اتفاقاتی که در انرژی و بدن بیمار می‌افتد ابعاد وسیعی داشته و از ظرافت و پیچیدگی خاصی برخوردار است که در حد امکان به گوشه‌ای از آن اشاره می‌کنم.
زمانی که اراده می‌کنم روی شخص انرژی بگذارم کل انرژی به صورت خاصی ترتیب یافته و چندین حالت پیش می‌آید؛ یکی اینکه اگر عضو بیمار را ببینم یا به آن فکر کنم در مرکزیت انرژی در کمتر از ثانیه تصویری از عضو با وضعیت حاضر ولی غیربیمار تشکیل می‌گردد که قدرت خاصی در ازبین‌بردن بافت‌های غیرسالم بیمار دارد و عضو بیمار را به سمت سلامتی هدایت می‌کند و بسته به اینکه کدام بافت عضو بیمار مدنظر باشد انرژی آن بافت به شکل پرفشاری شکل می‌گیرد، یعنی نسبت به آسیب عضو بیمار مثلاً آرتروز زانویی یا … تراکم ویژه‌ای با عناصر برتر انرژی به وجود می‌آید که تخصصی بوده و توان بالاتری در تأثیرگذاری روی سلول‌های آسیب دیده دارد. دیگر اینکه انرژی ورودی، عضو بیمار را از نظر تعادل انرژی تنظیم می‌کند، یعنی به هالوگرام عضو، تناسبی طبیعی می‌دهد و اتفاقات دیگری که فعلاً جای بحث نیست.
توسط حرکات دست‌ها، انرژی شکل گرفته و کیمیایی را به عضو آسیب دیده وارد می‌کنم.
این قالب انرژی که طبیعت واقعی و درستی و مطابق با عضو بیمار دارد ضمن اینکه در بخش‌های سالم اثرات خوبی داشته و توان بیمار را بالا می‌برد در سلول‌های آسیب دیده نیز تأثیرات ویژه‌ای در جهت تغییر به سمت بهبودی خواهدگذاشت. مثلاً در آرتروز زانو در حالی که دستم را چند سانتی‌متر بالای زانوی بیمار جهت دادن انرژی مخصوص می‌گیرم و در زیر دست یا فضای بین دو دستم (بهتر است زانو چند سانتی‌متر بین دو کف دستم قرار گیرد). منطبق بر بافت‌های مختلف تشکیل دهنده زانو، شکلی از انرژی با عناصر اختصاصی‌تر تشکیل شده و در نقاطی از این ساختمان ساخته شده توسط انرژی مثلاً سر مفصل که خورده شده، انرژی با موجودیت اختصاصی در تأثیر به صورت متراکم ظاهر می‌شود و بسته به شدت نقاط آسیب دیده تراکم انرژی فرق می‌کند و می‌تواند اثرات عمیقی در درمان عضو داشته باشد.
برفرض زمانی که جهت زیبایی و شادابی پوست انرژی می‌دهم، در فضای زیر دست تصویری زیباتر و جوان‌تر با عناصر تأثیرگذار روی درم و اپیدرم و بافت کلاژن پوست تشکیل می‌گردد.
گاهاً این نوع انرژی چنان تأثیری می‌گذارد که ظرف مدت کوتاهی شخص از نظر فرم و صورت و لطافت پوست و حتی چین و چروک تغییرات واضحی داشته به طوری که مورد تعجب اطرافیان قرار می‌گیرد… البته ماندگاری این تأثیر به عوامل زیادی بستگی دارد، مثلاً اگر فضای زندگی شخص به دور از استرس و نگرانی و مسائل جنجالی بوده و از فشارهای سیاسی و اقتصادی دور باشد و از آرزوهای بزرگ نیز پرهیز نماید و بهداشت و تغذیه خوبی داشته باشد می‌تواند از این جوانی برای سال‌ها بهره ببرد.
البته شایان ذکر است که سیر درمان در بدن بیماران با توجه به ریشه‌های بیماری فرق می‌کند. در تعدادی از بیماران در همان جلسات اول انرژی گذاری، بدن به تابعیت خوب انرژی در آمده و به شکل ساختمانی و دستوری و انرژی وارد شده اطاعت کرده و به سوی بهبودی سیر می‌کند. در درصدی نیز طی جلسات بیشتری این اطاعت‌پذیری بدن از انرژی صورت می‌گیرد و در مجموع بهتر است شخص (چه سریع تأثیر انرژی را ببیند و چه نبیند) مدت‌ها تحت درمان باشد و بعد از درمان نیز جهت ثبات بهبودی (حداقل ۱۰ سال) هر دو الی شش ماه یکبار انرژی بگیرد و از انرژی نگهدارنده و حفاظتی استفاده کند.

نوشته: دکتر مهدی دوستداری

ارسال دیدگاه