کد خبر : 523641

تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۰۶ زمان : ۸:۰۰

دردسر خنده دار استقلال برای جذب گلزن کروات

افکارنیوز : ایوان پروپیچ کروات که با زدن ۳۱ گل در لیگ آلبانی به استقلال می آید و قرار است مشکل گلزنی تیم مظلومی را که در ۴ بازی دوستانه پیش فصل فقط یک گل زده را حل کند. او اما باید منتظر بماند تا درخواست استعلام آبی ها از فیفا بیاید و بعد به […]

افکارنیوز : ایوان پروپیچ کروات که با زدن ۳۱ گل در لیگ آلبانی به استقلال می آید و قرار است مشکل گلزنی تیم مظلومی را که در ۴ بازی دوستانه پیش فصل فقط یک گل زده را حل کند. او اما باید منتظر بماند تا درخواست استعلام آبی ها از فیفا بیاید و بعد به عنوان بازیکن آزاد جذب شود.
پروپیج پنجشنبه شب برای تیم باشگاهی اش کروسکی در آلبانی بازی کرده است. مسابقه ای که تاریخش ۲۳ جولای بوده . مسابقه ای که از ساعت ۲۲:۳۰ به وقت ایران شروع شده و ساعت ۳۰ دقیقه بامداد روز جمعه یعنی ۲۴ جولای به وقت ایران به پایان رسیده اما در کشور آلبانی آن زمان هنوز ۲۳ جولای بوده است و در نامه تسویه حساب این بازیکن هم تاریخ ۲۳ جولای نوشته شده است. استقلالی ها فکر می کردند مشکلی نباشد اما ماجرای موتومبا حسابی آبی ها را ترسانده است و می ترسند برای شان دردسرساز شود.
آیا این بازیکن می تواند به استقلال بپیوندد؟ سازمان لیگ زیر بار ثبت این قرارداد نرفته است و پیشنهاد مکاتبه با فیفا را داده است. حالا استقلالی ها امیدوارند فیفا امروز و با پایان تعطیلات فیفا ، این استعلام شان را جواب دهد. چون پیشتر هم یکبار سپاهانی ها در شرایطی مشابه برای یک مهاجم سرشناس عراقی شان چنین استعلامی گرفته بودند و فیفا این مجوز را در اختیارشان گذاشته بود.
حالا استقلالی ها می خواهند ببینند برای این نیم ساعت اختلاف ساعت می توانند مشکل پروپیچ را حل کنند و کارشان به شکایت و شکایت کشی نرسد یا نه. اگر این استعلام منفی باشد آبی ها بلافاصله یک مهاجم خارجی دیگر را جذب می کنند.

ارسال دیدگاه