کد خبر : 5271

تاریخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۲/۱۵ زمان : ۸:۵۰

درخواست محسن رضایی برای بازگشت به سپاه

هر کجا که لازم باشد از کشور دفاع کنیم من در خدمت انقلاب و رهبر معظم انقلاب خواهم بود و هر چه که رهبر معظم انقلاب تشخیص بدهند انجام خواهم داد. محسن رضایی در حاشیه همایش اقتصاد مقاومتی، در جمع خبرنگاران در پاسخ به سئوالی مبنی بر اینکه وی خواستار مجدد خود در سپاه پاسداران […]

هر کجا که لازم باشد از کشور دفاع کنیم من در خدمت انقلاب و رهبر معظم انقلاب خواهم بود و هر چه که رهبر معظم انقلاب تشخیص بدهند انجام خواهم داد.

محسن رضایی در حاشیه همایش اقتصاد مقاومتی، در جمع خبرنگاران در پاسخ به سئوالی مبنی بر اینکه وی خواستار مجدد خود در سپاه پاسداران شده بود اظهار کرد: من خود را سرباز انقلاب می دانم و هر کجا که لازم باشد در آنجا حضور خواهم داشت.

وی افزود: هر کجا که لازم باشد از کشور دفاع کنیم من در خدمت انقلاب و رهبر معظم انقلاب خواهم بود و هر چه که رهبر معظم انقلاب تشخیص بدهند انجام خواهم داد.
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با اشاره به سخنان اخیر نتانیاهو گفت: منابع اطلاعاتی اروپایی به ما گفته‌اند که برای این سخنرانی مبلغی در حدود ۱۰ میلیون دلار هزینه شده است و یک جریان انتخاباتی مشترک از سوی حزب جمهوری خواهان و حزب نتانیاهو بوده است که در تلاش بودند هم نتانیاهو در اسرائیل پیروز شود و هم اینکه در انتخابات آینده دموکرات‌ها را شکست دهند.
رضایی تصریح کرد: این سخنرانی در حقیقت یک شوی تبلیغاتی طراحی شده بود که اعضای کنگره مانند کودکان دبستانی برای وی کف می‌زدند که منظور آن این کنگره فراتر از بحث انتخابات بوده است و به نوعی می‌خواستند جنایات عظیم در غزه را تحت شعاع قرار دهند.

وی با اشاره به اینکه نتانیاهو به عنوان یک فرد جنایتکار در غزه در عرض یک ماه ۵۰۰ کودک را کشته است گفت: برخی خواستار تشکیل دادگاه جنایت جنگی برای وی بودند که این سخنرانی در راستای فرافکنی و فرار از افکار عمومی دنیا علیه جنایت‌های نتانیاهو در غزه صورت گرفته بود.
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام خاطرنشان کرد: مذاکرات هسته‌ای تا به حال روند مثبتی را در پیش گرفته است و در سه هفته اخیر وضعیت مذاکرات نسبت به گذشته یک مسیر رو به پیشرفت بوده است، گرچه در این میان اختلافات جدی وجود دارد.

رضایی با اشاره به اینکه مذاکرات هسته‌ای یک اتفاق مثبت بوده است گفت: البته نمی‌دانیم مذاکرات هسته‌ای تا چه میزان در اقتصاد کشور ممکن است تاثیر بگذارد.
وی با اشاره به اینکه تیم مذاکره‌کننده یک روند مثبت را در پیش گرفته‌اند گفت: تیم مذاکره‌ کننده در چارچوب رهنمودهای رهبر معظم انقلاب در حال فعالیت هستند و از این پس نیز امیدواریم در همین مسیر فعالیت خود را ادامه دهند.

.

منبع : فارس

ارسال دیدگاه