کد خبر : 524367

تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۱۶ زمان : ۲۰:۰۰

درخواست فوتبالی امیر عابدینی از رئیس جمهور

امیر عابدینی از رئیس جمهور درخواست کرد که دولت وضعیت دو تیم بزرگ پایتخت را روشن کند. به گزارش مجله اینترنتی تازه های جهان ، پس از برگزاری سه مرحله مزایده برای باشگاه های استقلال و پرسپولیس، دولت اهلیت هیچ کدام از متقاضیان خرید این دو باشگاه را تایید نکرد تا دو تیم بزرگ پایتخت […]

امیر عابدینی از رئیس جمهور درخواست کرد که دولت وضعیت دو تیم بزرگ پایتخت را روشن کند.

به گزارش مجله اینترنتی تازه های جهان ، پس از برگزاری سه مرحله مزایده برای باشگاه های استقلال و پرسپولیس، دولت اهلیت هیچ کدام از متقاضیان خرید این دو باشگاه را تایید نکرد تا دو تیم بزرگ پایتخت همچنان در اختیار و مالکیت دولت باشند. ابتدا قرار بود پس از پایان نقل و انتقالات لیگ برتر دوباره دولت سراغ خصوصی سازی آن‌ها برود اما پس از مدتی اعلام شد که دولت در پایان لیگ برتر پانزدهم دوباره پرونده خصوصی سازی این دو تیم را باز می کند. با این حساب استقلال و پرسپولیس تا پایان لیگ برتر پانزدهم همچنان دولتی باقی خواهند ماند.
اما امیر عابدینی مدیرعامل اسبق پرسپولیس که فعالیت پررنگی در زمان برگزاری مزایده ها داشت، در صفحه اینستاگرام خود از رئیس جمهور درخواست کرد که تکلیف این دو تیم را روشن کنند. او در اینستاگرام نوشت: «جناب آقاى دکتر روحانى وقت آن نرسیده با یک عنایت خاص دستور رسیدگى به تمناى جوانانى که با اراده خویش و با افتخار به شما راى دادند صادر فرمائید و در مورد دو تیم تاریخ ساز ورزش کشور اتخاذ تصمیم منطقى به عمل آورید!؟ یاران جوان دولت تدبیر و امید بى صبرانه منتظرند.»

منبع : نماینده
ارسال دیدگاه