کد خبر : 502633

تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۳۰ زمان : ۱۳:۰۰

درخشان: درست نبود سرمربی استقلال بشوم

درخشان در گفت و گو با خبرنگار “ورزش سه”، گفت: آرزوی قلبی من موفقیت پرسپولیس است و امیدوارم این تیم در این فصل جایگاه خوبی به دست بیاورد و دل هواداران را شاد کند. چون بر خلاف من آقای برانکو زمان کافی داشت تا بتواند نظرات فنی اش را به تیم القا کند و در […]

درخشان در گفت و گو با خبرنگار “ورزش سه”، گفت: آرزوی قلبی من موفقیت پرسپولیس است و امیدوارم این تیم در این فصل جایگاه خوبی به دست بیاورد و دل هواداران را شاد کند. چون بر خلاف من آقای برانکو زمان کافی داشت تا بتواند نظرات فنی اش را به تیم القا کند و در نقل و انتقالات هم بازیکنان مورد نظرشرا جذب کند.

مربی پرسپولیس نمی تواند به استقلال برود

در حال حاضر من مشغول استراحت هستم. البته مذاکراتی با چند تیم لیگ برتر انجام دادم ولی در نهایت با آنها به نتیجه نرسیدم. صحبتهایی هم با استقلال اهواز انجام دادم ولی در نهایت فکر کردم که درست نیست من به عنوان مربی پرسپولیس به استقلال بروم. از لیگ یک هم پیشنهاد داشتم. من از رقابت و سختی کار در آنجا هراسی ندارم چون اینکه من پرسپولیس را در آن شرایط قبول کردم، خودم را در دل شیر انداختم و هیچ کس نمی آمد این تیم را در آن شرایط قبول کند ولی حقیقت این است که کار کردن در لیگ یک قوانینی خارج از فوتبال دارد که من نمی توانم در آن شرایط کار کنم.

فصل گذشته در پرسپولیس اذیت شدم

شاید هیچ کس حاضر نمی شد پرسپولیس را با آن شرایط تحویل بگیرد ولی من اینکار را کردم. هر چند که خیلی اذیت شدم ولی همین حالا هم که دیگر از تیم دور هستم و فرصت بیشتری دارم تا به آن فکر کنم. از کاری که کردم پشیمان نیستم. فقط با خودم می گویم شاید اگر آن اتفاقات رقم نمی خورد پرسپولیس حداقل در آسیا نتیجه دیگری می گرفت. این اتفاقاتی که می گویم سلسله مشکلات مثل گرفتن آقای سیاسی، نبود مدیر عامل در مهمترین مقطع تیم یعنی در تعطیلات لیگ برتر خیلی به پرسپولیس ضربه زد. نبود پول هم باعث می شد تا بازیکنان شارژ روحی نشوند.

توقع دارم امسال پرسپولیس نتایج بهتری بگیرد

فصل گذشته من در پرسپولیس واقعا اذیت شدم. شما در مورد انتقادات سوال کردید که حالا باید چه توقعی از نتایج پرسپولیس در این فصل داشت. باید بگویم که آرزو می کنم که پرسپولیس در این فصب بهترین نتایج را بگیرد و در جدول هم جایگاه خوبی به دست آورد و دل هواداران را شاد کند.آقای برانکو برخلاف من زمان زیادی برای بستن تیمش داشت و می توانست سر صبر بازیکنان مورد نظرش را جذب کند و از ابتدا هم در کنار تیمش بوددر حالی که من فصل پیش با همه آن مشکلاتی که من برای شما بر شمردم من تیم را مدیریت کردم و پرسپولیس را بعد از برد النصر در آسیا و در حالی که به مرحله یک هشتم نهایی رسیده بود، تحویل دادم. پس توقع این است که پرسپولیس در این فصل نتایج بهتری بگیرد.
شانس ذوب و سپاهان، فولاد و نفت برای قهرمانی زیاد است
من فکر می کنم در این فصل تیمهای سپاهان، ذوب، فولاد و نفت بخاطر ثبات بیشتری که در مدیریت و کادر فنی دارند مدعیان قهرمانی هستند. زمانی که تیمی در سطح مدیریت و بعد از آن کادر فنی ثبات داشته باشد و مشکلات مالی هم نداشته باشد، مسلم است که این سلسله مراتب به تیم هم سرایت می کند و بهتر نتیجه می گیرد در مقابل استقلال و پرسپولیس بخاطر مشکلات مالی که دارند شانس کمتری نسبت به این تیمها دارند.

 

ارسال دیدگاه