کد خبر : 526910

تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۳۰ زمان : ۲۲:۰۰

درباره فرازمینی‌ها چقدر می‌دانید؟

به گزارش مجله اینترنتی تازه‌های جهان ، سازمان سیا در آستانه دومین دوره انتخاب شدن بیل کلینتون با انتشار عکس اعلام کرد که ۱ فرازمینی را دستگیر کرده است. اما او توانسته است فرار کند. این در شرایطی است که در مورد مسائلی از قبیل مثلث برمودا و فرازمینی‌ها نیز می‌توان تا حدودی گفت: این […]

به گزارش مجله اینترنتی تازه‌های جهان ، سازمان سیا در آستانه دومین دوره انتخاب شدن بیل کلینتون با انتشار عکس اعلام کرد که ۱ فرازمینی را دستگیر کرده است. اما او توانسته است فرار کند. این در شرایطی است که در مورد مسائلی از قبیل مثلث برمودا و فرازمینی‌ها نیز می‌توان تا حدودی گفت: این داستانی است که از سوی سازمان‌های سیا و ک. ی. ب خلق شده‌اند … «رابین مایر» پروفسور سابق دانشگاه برلین در زمینه فضا می‌گوید:

در مورد این که تمام مسائل مربوط به بشقاب پرنده‌ها ساخته دست سیا و ک.ی. ب است این مورد صحت ندارد. اما باید توجه داشت این موضوع بشقاب‌های پرنده دارای سری‌ترین اطلاعات طبقه بندی در دولت ایالات متحده است که حتی نمایندگان سنا هم به فایل‌های مربوط به این اسناد دسترسی ندارند!

خود این سازمان‌ها تا جایی که بتوانند سعی در منحرف کردن افکار عمومی جهان می‌کنند و با انتشار اخبار خلاف واقع تلاش می‌کنند یا مطالب فاش شده را سرپوش بگذارند و یا با فاش کردن اخبار دروغین، افکار عمومی را از دریافت اطلاعات محروم کنند.

ارسال دیدگاه