کد خبر : 528007

تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۱۹ زمان : ۱۲:۰۰

درافتادن گزارشگر صدا و سیما با کی‌روش

تساوی تیم ملی مقابل عمان بار دیگر باعث شد منتقدان اعتراض به کروش را از سر بگیرند و پای این اعتراض ها حتی به بخش خبری ۲۰:۳۰ هم باز شود. علی رضوانی مجری آیتم خارج از گود بخش خبری ۲۰:۳۰ به خاطر تساوی تیم ملی مقابل عمان یک بار دیگر به سرمربی تیم ملی تاخت […]

تساوی تیم ملی مقابل عمان بار دیگر باعث شد منتقدان اعتراض به کروش را از سر بگیرند و پای این اعتراض ها حتی به بخش خبری ۲۰:۳۰ هم باز شود.
علی رضوانی مجری آیتم خارج از گود بخش خبری ۲۰:۳۰ به خاطر تساوی تیم ملی مقابل عمان یک بار دیگر به سرمربی تیم ملی تاخت و بیان شائبه سنگ اندازی بعضی ها در راه تیم ملی از سوی کروش را از اساس غلط دانست و این بعضی ها را دشمنان فرضی کروش خواند. رضوانی که در کل به خاطر گزارشی که یک بار درباره زندگی شخصی کروش پخش کرده و در این رابطه اتهام هایی به او وارد کرده، مدتی است در تمرین تیم ملی جایی ندارد و کروش هم با او مصاحبه ای انجام نمی دهد، از هر فرصتی برای انتقاد از سرمربی تیم ملی استفاده می کند.
این بار هم تساوی ایران مقابل عمانی که ۱۴سال است تیم ملی ایران در شکست دادنش ناکام بوده، آن هم در دیدار خارج از خانه باعث شد تا او و دیگر منتقدان، اعتراض به کروش را از سر بگیرند و این در حالی است که کروش خودش بعد از پایان بازی به بد بازی کردن تیم مقابل عمان معترف بود، اما جالب است که حتی منصور پورحیدری که در کارنامه سرمربیگریش در تیم ملی باخت ۴ بر ۲ مقابل عمان در بازی های آسیایی را دارد، این تساوی را برای تیم ملی فاجعه دانسته است.

منبع : خبر آنلاین
ارسال دیدگاه