کد خبر : 5690

تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۱/۰۳ زمان : ۸:۳۶

دختر صدام و زنان داعش محاصره شدند

شبکه السومریه اعلام کرد: «نیروهای ارتش عراق در جریان محاصره داعشی ها در تکریت، ۵نیروی زن داعشی را رصد کرده اند که یکی از آنها همسر فرمانده ارشد تروریست است. این زن از جلادان داعش  بوده که در چندین عملیات اعدام گروهی مردم و کارمندان دولت شرکت داشت. این شبکه عراقی در ادامه گزارش داد: […]

شبکه السومریه اعلام کرد: «نیروهای ارتش عراق در جریان محاصره داعشی ها در تکریت، ۵نیروی زن داعشی را رصد کرده اند که یکی از آنها همسر فرمانده ارشد تروریست است. این زن از جلادان داعش  بوده که در چندین عملیات اعدام گروهی مردم و کارمندان دولت شرکت داشت.

این شبکه عراقی در ادامه گزارش داد: «این ۵ زن، به همراه دیگر عناصر باقی مانده از گروهک داعش در تکریت، کاملا تحت محاصره نیروهای عراقی هستند و هیچ راه فراری ندارند، زیرا همه خروجی های شمالی، غربی و جنوبی تکریت محاصره شده و خروجی شرقی آن نیز به سبب انفجار پل تکریت – العلم توسط عناصر داعش، پیش از این بسته شده بود.»
این شبکه خبری در ادامه افزود: «در این میان، اخباری ضد و نقیض درباره حضور “رغد” دختر صدام، در میان داعشی های تحت محاصره بر روی پایگاه های اجتماعی منتشر شده که در صحت آن ها تردید شده است.

به گفته منابع امنیتی تکریت هیچ یک از اطلاعاتی که از داخل شهر دریافت شده این مساله را تایید نمی کند.»

 

ارسال دیدگاه