کد خبر : 504004

تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۳۰ زمان : ۱۸:۲۳

دختری پس از آشنایی اینترنتی با یک پسر ناپدید شد

دختر ۱۸ ساله‌ای که از طریق اینترنت با پسر ۱۸ ساله‌ای دوست شده بود، پس از رفتن به سر قرار و ملاقات با پسر مورد نظر، دیگر به خانه برنگشت. روز گذشته پدر این دختر که شبنم نام دارد در مجتمع جنایی باز شد و گفت: «دخترم از حدود ۳ ماه قبل از طریق ارتباط […]

دختر ۱۸ ساله‌ای که از طریق اینترنت با پسر ۱۸ ساله‌ای دوست شده بود، پس از رفتن به سر قرار و ملاقات با پسر مورد نظر، دیگر به خانه برنگشت.

روز گذشته پدر این دختر که شبنم نام دارد در مجتمع جنایی باز شد و گفت: «دخترم از حدود ۳ ماه قبل از طریق ارتباط اینترنتی با پسری دوست شد که ظاهراً یکی ۲ بار هم یکدیگر را ملاقات کرده بودند. شبنم چند بار با من صحبت کرد و گفت که قصد ازدواج دارند اما من به دلیل سن پایین هر دوی آنها و اینکه می‌دانستم این تصمیم‌ها از روی احساسات زودگذر گرفته شده است، توجهی نکردم ولی شبنم که همه چیز را با مادرش در میان گذاشت و گفت که روز یکشنبه ساعت ۵ بعدازظهر در میدان ونک با پسر قرار ملاقات دارد؛ اما از همان زمان که از خانه بیرون رفت، دیگر برنگشت و خبری از او نداریم.

با هر زحمتی بود، شماره تلفن پسر را پیدا کردیم و با او تماس گرفتیم. این نوجوان ابتدا منکر هر گونه ملاقات با شبنم شد و گفت او را ندیده‌ام. اما بعد از اینکه خیلی به او التماس کردم و با خواهش فراوان خواستم که دخترم را به من برگرداند و قول پول زیادی را هم به او دادم با من تماس گرفت و گفت که شبنم پیش او است. اما به ۱ شرط دخترم را به ما نشان خواهد داد که خودمان شخصاً به خانه آنها برویم و شبنم را تحویل بگیریم. ولی ما که احتمال می‌دادیم قصد شومی دارد از او شکایت کردیم و حکم جلبش را گرفتیم تا برای توضیح به اداره آگاهی بیاید.»

این پسر که روز گذشته در اداره پلیس آگاهی حاضر شده بود، ضمن تکذیب ادعای پدر دختر گفت: «من اصلاً آن روز شبنم را ندیده‌ام و خبری از وی ندارم.»

در حال حاضر بازجویی از پسر ادامه دارد و مأموران به جستجوی خود برای روشن شدن سرنوشت دختر گمشده ادامه می‌دهند.

ارسال دیدگاه