کد خبر : 508226

تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۳۱ زمان : ۱۳:۰۰

دختران متولد تیر ماه چه ویژگی‌هایی دارند؟

عجب نشانه رضایت بخشی است! تیر یکی از بهترین برج‌ها برای تولد زنان است. دختر متولد برج تیر بسیار حساس است و از نیروهای مرموزی در این زمینه برخوردار است. دختر متولد تیر نسبت به واژه‌ها حساسیت خاصی دارد و لازم است که به احساسات و عواطف خود آگاه باشد و به آنها نظم ‌دهد. […]

عجب نشانه رضایت بخشی است! تیر یکی از بهترین برج‌ها برای تولد زنان است. دختر متولد برج تیر بسیار حساس است و از نیروهای مرموزی در این زمینه برخوردار است. دختر متولد تیر نسبت به واژه‌ها حساسیت خاصی دارد و لازم است که به احساسات و عواطف خود آگاه باشد و به آنها نظم ‌دهد.

چون در غیر این صورت مثل تکه‌های از هم گسیخته یکی قایق شکسته در دریای زندگی به این سو و آن‌سو می‌رود. او می‌تواند چون یک آتش‌فشان دچار فوران احساسات شود و اطرافیان را بترساند و گاهی نیز چنان درگیر حسادت می‌شود که فرار از چنگ او برای همه مشکل می‌شود. زن متولد تیر یک‌دنده است و یک خصلت او دوست داشتنی است چون سماجت او را در رسیدن به خواسته‌هایش کمک می‌کند. احساسات او گاه به حد افراط می‌رسد و به جای آنکه از او آدمی عاشق مهربان، دلسوز، آرام، وفادار، محافظ و رام بسازد، آشفتگی به بار می‌آورد. او از نظر دیگران آدمی مرموز و زودرنج است. در واقع دیگران احساسات او را بد تعبیر می‌کنند و تلاش می‌کنند تا از او دوری کنند اما احساسات و دلبستگی‌های او بسیار قوی است و تمام این سوء تعبیرها ناشی از غرور او است. این زن اگر آدم مثبتی باشد بسیار همدل، پراحساس، و یاری بخش است و اگر احساساتش را به درستی جهت دهد و خود را به شکلی درست و غیرمستقیم وقف شریک خود کند، همه چیز عاشقانه پیش خواهد رفت. ولی امان از وقتی که همه چیز را خراب می‌کند؛ گریه و شیون سر می‌دهد که آن سرش ناپیدا است.

زن متولد تیر اگر وجودش را سازمان بخشیده باشد، محشر است. او از شریک خانواده و هرکس که برایش مهم است صادقانه و با نظم و مقررات خاص محافظت می‌کند. او در موقع لزوم دیگران را توبیخ نیز می‌کند. اگر او منفی باشد خجالت می‌کشد که دیگران را مؤاخذه کند. البته زن متولد تیر پس از دوا با دیگران خودخوری می‌کند و او فکر می‌کند آیا کارش درست بوده یا نه و بعد حسابی گریه خواهد کرد.

بیشتر زنان متولد تیر موزون و خوش هیکل هستند. برخی هم به شکل زیبایی خپل هستند!

دختر متولد چهارمین برج در منطقه‌البروج معمولاً زیاد لبخند می‌زند. او گرم و خودمانی است و رفتاری مادرانه دارد. از این رو بودن در کنار او لذت‌بخش است. او دوست‌داشتنی و عاشق بچه است.

اشتباه نکنید. زندگی خانوادگی مانع روشن‌فکری او نشده است.

او می‌تواند در عین همدلی و منطقی بودن، عالی باشد و در این مورد مانند متولدین برخی برج‌ها سرسخت، تند و متعصب نیست. بی‌شک او بهترین مادر است اما از آنجا که انحصارگری در خون اوست، جدا شدن بچه‌ها از خانواده وی را دچار دل‌شوره می‌کند چون جدا شدن از خانواده برای خودش هم سخت بوده است؛ حتی وقتی بزرگ می‌شود بیشتر وقتش را با اقوام خود می‌گذراند. مثل بقیه زن‌های متولد این برج وقتی اسم دوستانش را بپرسید از تعداد انگشتان دست تجاوز نمی‌کند.

پیوند متولد برج های تیر و اردیبهشت معرکه و دیدن آنها با یکدیگر محشر است. چون خیلی به یکدیگر تشابه دارند. هر دو به روش‌های مختلف و مکمل به دنبال امنیت هستند. او با متولد برج دی هم ‌جور است و اگر این‌ها را کنار هم بگذارید زوج خوشبخت منطقه‌البروج برای شماست.

ارسال دیدگاه