کد خبر : 526819

تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۲۹ زمان : ۱۸:۰۰

دایی با اصابت گلوله خواهرزاده‌اش جان باخت

سردار حیدر عباس زاده امروز در جمع خبرنگاران با تاکید بر اهمیت امنیت پایدار در جامعه، گفت: ایجاد امنیت پایدار در جامعه اهمیت بسیار زیادی دارد و همه باید در این مسیر اهتمام ورزیم. وی افزود: نیروی انتظامی در راستای ایجاد امنیت پایدار نهایت توان و ظرفیت خود را به کار گرفته و با همکاری […]

سردار حیدر عباس زاده امروز در جمع خبرنگاران با تاکید بر اهمیت امنیت پایدار در جامعه، گفت: ایجاد امنیت پایدار در جامعه اهمیت بسیار زیادی دارد و همه باید در این مسیر اهتمام ورزیم.

وی افزود: نیروی انتظامی در راستای ایجاد امنیت پایدار نهایت توان و ظرفیت خود را به کار گرفته و با همکاری مردم و نیروی انتظامی شاهد امنیت بسیار خوبی در استان هستیم.

فرمانده انتظامی استان بوشهر از تسلیم شدن یک قاتل در دشتستان خبر داد و گفت: فرد ۴۰ ساله ای که در درگیری با دایی خود با شلیک ۳ گلوله، وی را مجروح و باعث مرگش شده بود، خود را به پلیس معرفی کرد.

عباس زاده گفت: بعداز ظهر دیروز شخص ۴۰ ساله ای ساکن برازجان با یک قبضه اسلحه کلت کمری خود را به کلانتری معرفی و اظهار کرد که بر اثر اختلاف ملکی در منزل شخصی خود با دایی اش درگیر شده و به وسیله کلت کمری به سمتش تیراندازی کرده است. فرد مضروب پس از اصابت گلوله، به بیمارستان شهید گنجی برازجان منتقل شده ولی بر اثر شدت جراحات وارده فوت کرده است.

فرمانده انتظامی استان بوشهر ضمن ابراز تاسف از این حادثه خواستار صبر و بردباری بیشتر شهروندان در زندگی اجتماعی خود شده و افزود: برای حل و فصل اختلافات، قانون، عرف و اخلاق راه های متنوع و گسترده ای را پیش بینی کرده که با کمی خویشتن داری می توان مانع از وقوع حوادث جبران ناپذیر شد.

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، وی تصریح کرد: تصمیم گیری در هنگام عصبانیت معمولاً نتایج ناخوشایندی در پی خواهد داشت.

ارسال دیدگاه