کد خبر : 4313

تاریخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۱/۱۱ زمان : ۷:۲۵

داور ۲ پنالتی استقلال را ندید

هافبک تیم استقلال گفت: برخی شاید ایراد بگیرند مقابل سپاهان زیاد هماهنگ نبودیم اما مهم این است که بردیم. به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا، خسرو حیدری، درباره بازی روز گذشته آبی پوشان با سپاهان، شرایط کلی استقلال،تیم ملی و..صحبت هایی انجام داد. درباره بازی سپاهان صحبت کن. با توجه به  خستگی ملی پوشان […]

هافبک تیم استقلال گفت: برخی شاید ایراد بگیرند مقابل سپاهان زیاد هماهنگ نبودیم اما مهم این است که بردیم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا، خسرو حیدری، درباره بازی روز گذشته آبی پوشان با سپاهان، شرایط کلی استقلال،تیم ملی و..صحبت هایی انجام داد.

درباره بازی سپاهان صحبت کن.

با توجه به  خستگی ملی پوشان و تغییر برنامه لیگ در مجموع عملکرد خوبی داشتیم. ما با احترام به برنامه سازمان لیگ بازی کردیم و برای این که در کورس قهرمانی بمانیم باید می بردیم.

عملکرد داور چطور بود؟چند بازیکن استقلال نسبت به قضاوت جهانبازی انتقاداتی داشتند.

در باره داوری نمی خواهم صحبت کنم اما به نظرم جهانبازی می توانست دو پنالتی برای ما بگیرد که نگرفت و از این مساله گذشت. با این حال در مجموع خوشحالم که بردیم و با سه امتیاز کارمان را شروع کردیم.

*برخی بر این باورند استقلال هنوز به خسرو حیدری و سانترهای او متکی است.اینکه اگر او مهار شود،استقلال از کار می افتد.

اصلا اینطور نیست بهترین بازی و عملکرد را در جناح راست داریم الان دیگر من تنها نیستم بلکه به همراه فخرالدینی تمام تلاشمان را در این جناح می کنیم و  هیچکس نمی تواند جناح راست را از کار بیاندازد.

*در این شرایط میلاد فخرالدینی بازی هفته آینده مقابل سایپا را از دست داد.

استقلال بازیکن خوب زیاد دارد و بابت همین هیچ وقت متکی به یک نفر نبوده است.یک چیزی شبیه همین بازی با سپاهان که با تلاش همه بازیکنان و هماهنگی که داشتیم بردیم.البته برخی شاید ایراد بگیرند مقابل سپاهان زیاد هماهنگ نبودیم اما مهم این است که بردیم.

*حضور هواداران در ورزشگاه را چطور دیدی؟

امیدوارم هواداران حمایت خود را در بازیهای بعد هم ادامه داده و مانند این بازی به ورزشگاه بیایند.می خواهیم با حمایت این هواداران به جایگاه واقعی مان که صدر جدول است برسیم.

درباره تیم ملی و عملکردش در جام ملتها صحبت می کنی؟

در باره تیم ملی و بازیهایی که در استرالیا داشتیم همه دیدند در بازی با عراق چه اتفاقاتی افتاد.اگر مهرداد پولادی اخراج نمی شد  آن بازی را راحت می بردیم.تیم ما در آن بازی سرتر از عراق بود اما اشتباه داور و آن اخراج برنامه هایمان را بهم ریخت.شاید قسمت این بود در آن مقطع حذف شویم به هرحال همانطور که کی روش اعلام کرد ما به استرالیا رفته بودیم تا با مدال برگردیم اما قسمت نشد.

نظرت در باره بحث هایی که این روزها در باره ماندن یا نماندن کی روش شنیده می شود چیست؟

در این باره حرفی ندارم.

آینده تیم ملی را چطور ارزیابی می کنی؟

در این باره تنها می توانم بگویم که از همین حالا اگر دنبال موفقیت در بازیهای مقدماتی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه هستیم باید برنامه ریزی کنیم تا به هدفمان که صعود به جام جهانی است برسیم و نباید فرصت سوزی کنیم.مسابقات مقدماتی و گروهی در آسیا در حال تغییر است.آمار تیم ها در حال افزایش است و دیگر نمی توان پیشاپیش مدعی شد و پیش بینی کرد که کار راحت است.امارات را دیدید در همین جام ملتها چه تیمی داشت. الان همه حریفان در حال پیشرفت و تقویت فوتبال خود هستند و امیدوارم فدراسیون فوتبال با توجه به تمام این مسایل بهترین تصمیم را بگیرد.

ارسال دیدگاه