کد خبر : 2491

تاریخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۲۷ زمان : ۷:۰۷

دانلود قدرتمندترین آنتی ویروس‌ها برای اندروید

سال ۲۰۰۴ بود که اولین ویروس برای اسمارتفون‌ها ایجاد شد. این ویروس که کبیر نام داشت تنها یک پیغام روی صفحه نمایش تلفن آلوده شده نشان می‌داد. امروز و پس از گذشت ۱۰ سال، ویروس‌های آلوده کننده اسمارتفون‌ها، میلیون‌ها بار خطرناک‌تر شده و اصلا قابل مقایسه با پدر بزرگ خود نیستند. برخی از آن‌ها تلاش […]

سال ۲۰۰۴ بود که اولین ویروس برای اسمارتفون‌ها ایجاد شد. این ویروس که کبیر نام داشت تنها یک پیغام روی صفحه نمایش تلفن آلوده شده نشان می‌داد. امروز و پس از گذشت ۱۰ سال، ویروس‌های آلوده کننده اسمارتفون‌ها، میلیون‌ها بار خطرناک‌تر شده و اصلا قابل مقایسه با پدر بزرگ خود نیستند. برخی از آن‌ها تلاش می‌کنند که اطلاعات کاربر را بدزدند و برخی دیگر با قفل کردن دستگاه و شرط گرفتن پول برای باز کردنش از صاحب دستگاه اخاذی می‌کنند.

خوشبختانه احتمال آلوده شدن اسمارتفون‌ها خیلی کمتر از احتمال آلوده شدن کامپیوترهاست. صاحبان تلفن‌های اندرویدی با اینکه این سیستم عامل به دلیل طبیعت اوپن بودنش خیلی آسیب پذیر است، اگر از منابع مشکوک برنامه‌ای نصب نکنند، به ویروس آلوده نمی‌شوند. اما اگر دانلود نکردن برایتان سخت است، پس حداقل به دنبال یک آنتی ویروس خوب باشید که از دستگاه نازنینتان محافظت کند.

در مطلب زیر با ۱۲ آنتی ویروس و حذف کننده بدافزار برای اندروید آشنا می‌شوید. یکی از آن‌ها را انتخاب کنید، دانلود کنید و قدر دستگاهی که در اختیارتان است بدانید.

F-Secure Mobile Security

F Secure Mobile Security دانلود قدرتمندترین آنتی ویروس‌ها برای اندروید

این اپلیکیشن یک نرم افزار کامل ضد بدافزار و حملات اینترنتی است. از اطلاعات بانکی شما محافظت کرده و قابلیت بلاک کردن شماره‌های خاص را دارد. در ضمن اگر اسمارتفونتان را گم کنید، این برنامه برای پیدا کردنش به شما کمک می‌کند.

لینک دانلود از پلی استور


 

Sophos Free Antivirus and Security

Sophos Free Antivirus and Security دانلود قدرتمندترین آنتی ویروس‌ها برای اندروید

انتی ویروس Sophos قول دور کردن بد‌افزارها بدون تاثیر گذاشتن روی کارایی دستگاه را می‌دهد. این نرم‌افزار شامل اسکنر ویروس، محافظ وب و قفل از راه دور در صورت گم یا دزدیده شدن دستگاه می‌شود.

لینک دانلود از پلی استور


 

ESET Mobile Security & Antivirus

ESET Mobile Security amp Antivirus دانلود قدرتمندترین آنتی ویروس‌ها برای اندروید

ESET  نامی است که که اگر به دنبال یک انتی  ویروس خوب برای سیستمتان بوده باشید، حتما از آن شنیده‌اید. خوشبختانه یک نسخه موبایل هم از ESET  وجود دارد که نرخ تشخیصش ۹۹ درصد است.

این برنامه شما را در برابر بدافزارها محافظت کرده و با سیستم SMS در پیدا کردن دستگاه دزدیده شده یاری‌اتان می‌کند.

لینک دانلود از پلی استور


 

Avast Mobile Security & Antivirus

Avast Mobile Security amp Antivirus دانلود قدرتمندترین آنتی ویروس‌ها برای اندروید

این هم از برنامه انتی ویروس، ضد جاسوسی و ضد دزدی اطلاعات آواست. این برنامه بعلاوه شامل سرویس فایروال هم است که برای استفاده از آن باید دستگاهتان را روت کنید. سرویسها ردیابی تلفن چون قفل از راه دور، تعیین محل و پاک کردن اطلاعات هم شامل این برنامه می‌شوند.

لینک دانلود از پلی استور


 

Kaspersky Internet Security

Kaspersky Internet Security دانلود قدرتمندترین آنتی ویروس‌ها برای اندروید

یکی دیگر از انتی ویروسهای قابل اعتماد کسپراسکی است. این برنامه دستگاه را در برابر ویروسها، جاسوسی و تروجان محافظت می‌کند. این برنامه ویژگی ردیابی دستگاه و فیلتر تماس هم دارد.

لینک دانلود از پلی استور


 

AVG Antivirus Security

AVG Antivirus Security دانلود قدرتمندترین آنتی ویروس‌ها برای اندروید

این برنامه هم درست به مانند دیگر برنامه‌های این فهرست، ویژگی‌های ضد ویروسی، جاسوسی، سرقت اطلاعات، ضد بدافزاری و غیره را داراست. این اپلیکیشن بعلاوه از کسی که سه بار رمز ورود به دستگاه را اشتباه وارد کند، عکس می‌اندازد.

لینک دانلود از پلی استور


 

 Avira Antivirus Security

Avira Antivirus Security دانلود قدرتمندترین آنتی ویروس‌ها برای اندروید

برای اینکه از تکرار بپرهیزیم، تنها کافیست که بگوییم که آویرا ویژگیهایی مثل باقی اپلیکیشن‌های نام برده شده را ارائه می‌دهد.

لینک دانلود از پلی استور


 

Bitdefender Antivirus Free

Bitdefender Antivirus Free دانلود قدرتمندترین آنتی ویروس‌ها برای اندروید

یک برنامه سبک و راحت که برای بیشتر ویژگی‌هایش رایگان است. ولی برای داشتن ویژگی‌های قفل از راه دور و پاک کردن اطلاعات و اسکن بلادرنگ وب، نیاز به پرداخت پول است.

لینک دانلود از پلی استور


 

Lookout Security & Antivirus

Lookout Security amp Antivirus دانلود قدرتمندترین آنتی ویروس‌ها برای اندروید

یک برنامه با رتبه بالا که تمام ویژگی‌هایی را که از یک انتی ویروس می‌خواهید دارد.

ویژگیهایی چون بلاک آدرسهای اینترنتی خطرناک، مشاورحریم شخصی، پاک کردن اطلاعات و قفل از راه دور نیز شامل این برنامه می‌شوند.

لینک دانلود از پلی استور


 

Dr.Web v.9 Anti-virus Light

Dr.Web v.9 Anti virus Light دانلود قدرتمندترین آنتی ویروس‌ها برای اندروید

دکتر وب یک انتی ویروس سبک بوده که دستگاه را در برابر باج‌افزارها، بدافزارها و ویروس‌ها محافظت می‌کند. برای داشتن ویژگیهای دیگری چون انتی اسپم، ضد سرقت و فایروال باید نسخه پولی این اپلیکیشن را دریافت کنید.

لینک دانلود از پلی استور


 

McAfee Free Security & Antivirus

McAfee Free Security amp Antivirus دانلود قدرتمندترین آنتی ویروس‌ها برای اندروید

این برنامه هم همانطور که انتظار دارید تمام ویژگی‌های خوب یک انتی ویروس کامل را داراست و هنگام دزدی از سارق به طور پنهانی عکس می‌اندازد.

لینک دانلود از پلی استور


 

Comodo Security & Antivirus

Comodo Security amp Antivirus دانلود قدرتمندترین آنتی ویروس‌ها برای اندروید

این برنامه بعلاوه حفاظت از دستگاه در برابر بدافزارها، به دستوراتی که از طریق SMS به آن فرستاده می‌شود پاسخ می‌گوید. زمان دزدیده شدن دستگاه می‌توانید از آن بخواهید که یک رمز عبور جدید ایجاد کند، عکس بی‌اندازد و یا مکانش را برای شما بفرستد.

لینک دانلود از پلی استور

ارسال دیدگاه