کد خبر : 4386

تاریخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۱/۱۴ زمان : ۷:۰۸

خیز فردوسی‌پور برای شبکه‌های اجتماعی

به گزارش تسنیم، عادل فردوسی‌پور که در بازی خیریه یاران علی کریمی و تیم رسانه ورزش برای حمایت از کودکان مبتلا به سرطان حاضر شده بود در این خصوص گفت: حضور در چنین برنامه‌هایی بسیار خوب است و امیدوارم بتوانم سهم کوچکی در این کار خیر داشته باشم. وی افزود: این دیدارها می‌تواند به کودکان […]

به گزارش تسنیم، عادل فردوسی‌پور که در بازی خیریه یاران علی کریمی و تیم رسانه ورزش برای حمایت از کودکان مبتلا به سرطان حاضر شده بود در این خصوص گفت: حضور در چنین برنامه‌هایی بسیار خوب است و امیدوارم بتوانم سهم کوچکی در این کار خیر داشته باشم.

وی افزود: این دیدارها می‌تواند به کودکان مبتلا به سرطان کمک کند و امیدوارم چنین برنامه‌هایی ادامه‌دار باشد. متاسفانه سرطان در کشور ما بسیار زیاد شده و هر کسی که می‌تواند حتی کمک کوچکی برای از بین رفتن سرطان کند، کمک بزرگی کرده است.

مجری برنامه تلویزیونی ۹۰ در پاسخ به این سوال که حضور افرادی مانند او چقدر می‌تواند به کودکان مبتلا به سرطان کمک کند، اظهار داشت: حضور در چنین برنامه‌هایی می‌تواند از نظر روحی تاثیر زیادی روی این بیماران بگذارد. شاید کودکان مبتلا به سرطان با دیدن چنین مسابقاتی که برای کار خیر انجام می‌شود روحیه بیشتری برای مبارزه با بیماری خود بگیرند.

فردوسی‌پور در خصوص اینکه شبکه‌های اجتماعی چقدر می‌تواند در اطلاع‌رسانی برای مبارزه با بیماری سرطان کمک کند خاطرنشان کرد: مطمئنا شبکه‌های اجتماعی سهم بسزایی در جامعه دارد به خصوص اکنون که بیشتر جوانان در این شبکه‌ها حضور دارند و به همین دلیل فعالیت در چنین شبکه‌هایی بی‌تاثیر نیست. من با شبکه‌های اجتماعی کاملا بیگانه هستم و به طور دقیق نمی‌دانم چه اتفاقی در این شبکه‌ها می‌افتد.

وی در خصوص اینکه آیا نمی‌خواهد خودش هم فعالیتی در شبکه‌های اجتماعی داشته باشد گفت: همانطور که گفتم کاملا با این موضوع بیگانه هستم اما شاید من هم به زودی به شبکه‌های اجتماعی بپیوندم.

ارسال دیدگاه