کد خبر : 4175

تاریخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۱/۰۷ زمان : ۷:۲۴

خوردن این نوشیدنی شما لاغر می کند

دانه کتان دارای ویتامین ها، مواد معدنی، اسیدهای چرب، و فیبر، است و باعث می شود روده بهتر کار کند در نتیجه سموم تهدیدی کننده سلامت از بدن بیرون می رود. به گزارش سرویس علمی جام نیوز به نقل از دکتر سلام، دانه کتان قند خون و اشتها را کاهش می دهد. مواد مغذی موجود […]

دانه کتان دارای ویتامین ها، مواد معدنی، اسیدهای چرب، و فیبر، است و باعث می شود روده بهتر کار کند در نتیجه سموم تهدیدی کننده سلامت از بدن بیرون می رود.

به گزارش سرویس علمی جام نیوز به نقل از دکتر سلام، دانه کتان قند خون و اشتها را کاهش می دهد. مواد مغذی موجود در مواد غذایی، روده را پاک کرده، و لسیتین بدن را تامین می کند. اسیدهای چرب آن  سلول های چرب  را تحریک کرده و چربی اضافی را از بین می برد.

 

اکنون ببینیم  چرا دانه کتان برای کاهش وزن ایده آل است. این افراد اضافه وزن پیدا نمی کنند و وزن طبیعی بدن حفظ می شود. چای دانه کتان یکی از سالم ترین راهها برای از دست دادن وزن بدون گرسنگی و کاملا بی خطر است.
مواد لازم:

۳ قاشق غذاخوری دانه کتان
۱ لیتر آب جوش

 

co522 خوردن این نوشیدنی شما لاغر می کند

 

آماده سازی:

۳ قاشق غذاخوری دانه کتان به یک لیتر آب جوش اضافه کنید. بهتر است این کار را در شب انجام دهید چون این ترکیب باید استراحت کند، برای این کار فلاکس خوب است ولی اگر ندارید از یک کاسه دری دار هم میتوانید استفاده کنید تا صبح باید یک مایع غلیظی بشود.

 

مقدار مصرف:

نیم ساعت قبل از وعده های غذایی  ۱۵۰ml . چای دانه کتان را  به مدت ۱۰ روز بنوشید، پس از استراحت ۱۰ روزه دوباره تکرار کنید.

درمان با چای دانه کتانبه کنترل  وزن کمک میکند. به یاد داشته باشید،  همیشه باید به اندازه کافی آب بنوشید.

مصرف مرتب چای دانه کتان  رنگ پوست را بهتر میکند. پخشکی پوست را از بین می برد و اصلا چاقتان نمی کند حتی یک کیلو.

با این حال، کسانی که مشکلات کبد و کلیه دارند نباید مصرف کنند.

ارسال دیدگاه