کد خبر : 994

تاریخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۰۲ زمان : ۴:۰۳

خط تولید پوشاک زنانه بعد از فوت همسر

جنی مویی یه زن شجاعه که شغلی که راه اندازیش آرزوی همسر مرحومش بود رو راه اندازی کرد. داستان از چه قراره؟ چهار سال پیش، جنی مویی یه مادر خونه دار بود که تنها کاری که انجام میداد سر زدن به جلسه اولیا-مربیان مدرسه بچه هاش و بود و ثبت نام توی کلاس های یوگا! […]

جنی مویی یه زن شجاعه که شغلی که راه اندازیش آرزوی همسر مرحومش بود رو راه اندازی کرد. داستان از چه قراره؟

چهار سال پیش، جنی مویی یه مادر خونه دار بود که تنها کاری که انجام میداد سر زدن به جلسه اولیا-مربیان مدرسه بچه هاش و بود و ثبت نام توی کلاس های یوگا! تصورش رو هم نمیکرد که چند سال بعد در حال حساب و کتاب برای بیزنس شخصی خودش باشه. همه چیز از وقتی شروع شد که همسر جنی به خاطر حمله قلبی ناگهانی، در سن ۵۶ سالگی فوت کرد، و جنی رو با ۷ تا بچه و آینده ای هراس انگیز تنها گذاشت. 

همسرش تا اون موقع راه اندازی شرکت خودش یعنی YMX، که خط تولید پوشاک مخصوص ورزش با جنس و طراحی منحصر به فرد رو شروع کرده بود. زمان خیلی حساس و بدی برای جنی بود که تصمیم بگیره میخواد شرکت رو نگه داره، یا نه. اون تا حالا یک بار هم به یه جلسه ی تجاری رسمی نرفته بود و این کار وجودش رو پر از شک و تردید می کرد. فکری که آرومش کرد این بود که اگه از این ۱۲ سال زندگی با همسرش، پیتر، یک چیز هم یاد گرفته باشه، اینه که از انجام دادن کارهای بزرگ نترسه. خاطراتی که جنی از همسرش پیتر داشت – مثلا اومدن سر اولین قرار عاشقانه با موهای آبی، یا اجازه دادن به غیبت بچه ها از مدرسه برای شرکت توی یه ماراتن در منطقه ی زیبای گراند کانیون، تاثیر زیادی روی تصمیم گیری جنی که حالا ۴۴ سال داره داشت و اجازه نمیداد از انجام این کار بزرگ شونه خالی کنه. اون از پیتر یاد گرفته بود که مثل آسمون، توانایی های آدمها هم محدودیتی ندارن.

ایده ی همه ی طرح های به کار رفته روی پوشاک YMX از نقاشی های تاتو روی بدن گرفته میشه. طراحی لباس های خط تولید جنی، همونطور که همسرش همیشه دوست داشت اما با کمی تغییر طرح های شاد و زنده، با ترکیب رنگی هیجان انگیز، نشانگر علاقه ی شدید این زوج به این شکل از هنر هست. 

قبل از مرگ پیتر، این دو نفر یک سفر طولانی از فیجی تا ویتنام و برزیل، برای گرفتن بهترین طراحی ها از تاتو کارها داشتن. در واقع YMX یک نمایشگاه برای نشون دادن آثار و طراحی های هنرمندان مختلف به جا میذاره.

تفاوتی که محصولات جنی با محصولاتی که همسرش دوست داشت تولید کنه داره، اینه که جنی از پالت رنگی ملایم تر، با طراحی های دلنشین تر و انتزاعی استفاده میکنه، و از همه مهتر، تاکیدش بر راحت بودن لباسهاست. همونطور که خودش ادعا میکنه، میخواد این خط تولید تبدیل بشه به “پوست دوم خانمها”! جنی حالا دیگه درگیر جلسه و فروش و حتی شبکه های اجتماعی مختلفه، و این کار باعث شده یادش بیاد همیشه آرزوی چه جور زندگی ای رو داشته.

منبع : مجله‌ی موفقیت

ارسال دیدگاه