کد خبر : 532269

تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۹/۳۰ زمان : ۴:۰۰

خرید آیفون با قیمت باور نکردنی ۱ دلار

شرکت «بست ‌بای»(Best Buy) در اقدامی هیجان‌انگیز، گوشی آیفون ۶s و آیفون ۶ با حافظه داخلی ۱۶ گیگابایت را با قیمت ۱ دلار و در حالت قراردادی به فروش می‌رساند. گوشی آیفون ۶s با حافظه داخلی ۱۶ گیگابایت با قیمت ۱۹۹ دلار و مدل ۱۶ گیگابایتی گوشی آیفون ۶ هم با قیمت ۹۹ دلار در اختیار علاقه‌مندان قرار می‌گیرد، […]

شرکت «بست ‌بای»(Best Buy) در اقدامی هیجان‌انگیز، گوشی آیفون ۶s و آیفون ۶ با حافظه داخلی ۱۶ گیگابایت را با قیمت ۱ دلار و در حالت قراردادی به فروش می‌رساند.

گوشی آیفون ۶s با حافظه داخلی ۱۶ گیگابایت با قیمت ۱۹۹ دلار و مدل ۱۶ گیگابایتی گوشی آیفون ۶ هم با قیمت ۹۹ دلار در اختیار علاقه‌مندان قرار می‌گیرد، اما فروشگاه اینترنتی بست‌ بای از امروز این گوشی‌ها را با قیمت ۱ دلار به‌فروش می‌رساند.

کاربران با پرداخت ۱ دلار می‌توانند این تلفن‌های همراه هوشمند را در یک قرار داد دو ساله خریداری کنند. گوشی آیفون ۶s در رنگ‌های طلایی، نقره‌ای، خاکستری و رز گلد و گوشی آیفون ۶ تنها در رنگ خاکستری از سوی این فروشگاه اینترنتی به فروش می‌رسد.

همچنین کاربران می‌توانند آیفون‌های قبلی خودشان مانند آیفون ۵ را به این فروشگاه ببرند و آن را با آیفون ۶ یا ۶s تعویض کنند. با این کار بست‌ بای یک کارت هدیه‌ی ۲۰۰ دلاری هم به کاربران می‌دهد.

منبع : مجله دی جی کالا
ارسال دیدگاه