کد خبر : 524532

تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۲۱ زمان : ۸:۰۰

خالی کردن جیب بستگان به شیوه زنانه

به گزارش مجله اینترنتی تازه های جهان ، فرمانده انتظامی شهرستان رباط کریم از دستگیری زنی خبر داد که حساب بانکی بستگان خود را خالی کرده بود. جعفر علیزاده عصر امروز در جمع خبرنگاران شهرستان رباط کریم از دستگیری زنی خبر داد که حساب بانکی بستگان خود را خالی کرده بود و اظهار کرد: در […]

به گزارش مجله اینترنتی تازه های جهان ، فرمانده انتظامی شهرستان رباط کریم از دستگیری زنی خبر داد که حساب بانکی بستگان خود را خالی کرده بود.

جعفر علیزاده عصر امروز در جمع خبرنگاران شهرستان رباط کریم از دستگیری زنی خبر داد که حساب بانکی بستگان خود را خالی کرده بود و اظهار کرد: در پی شکایت شهروندی در خصوص برداشت غیرمجاز از حساب بانکی‌اش در رباط کریم مأموران سریعاً مالباخته را به پلیس فتا دعوت کرده و در اظهارات مالباخته به پلیس از برداشت غیرمجاز از حساب وی پرده برداشته شد و وی خواستار پیگیری موضوع از سوی پلیس شد.

وی بیان کرد: پس از تحقیق و اقدامات اطلاعاتی و همچنین استعلام از بانک عامل و از شرکت‌های پشتیبانی‌کننده خدمات بانکی مشخص شد برداشت از طریق خرید شارژ و پرداخت قبوض بوده است.

فرمانده انتظامی شهرستان رباط کریم ادامه داد: به دلیل برداشت از طریق خرید شارژ و پرداخت قبوض شماره تلفن همراه شخص برداشت‌کننده مشخص شد و پس از شناسایی و دستگیری متهم، وی در بازجویی‌های پلیس عنوان کرد شماره متعلق به یکی از بستگانش است.

وی در پایان متذکر شد: پلیس فتا با روش‌های پلیسی، متهم را شناسایی کرده و پس از دستگیری برای بازجویی به پلیس فتا انتقال داد و متهم دستگیر‌شده جرم خود را قبول کرده و پس از تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی تحویل مرجع قضایی شد.

منبع : ساعت 24
ارسال دیدگاه