کد خبر : 3116

تاریخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۱۲ زمان : ۷:۵۵

خارج شدن موسوی و کروبی از حصر برای هوا خوری و خرید نان

به گزارش تازه‌های جهان به نقل از نامه، صفار هرندی گفت: عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام در حاشیه همایش ۹ دی کرج در سالن شهیدان نژاد فلاح برگزار شد گفت: نمیدانم این چگونه حصری است که صبح به صبح نان تازه را از دست نگهبانان تحویل میگیرند، با بیرون ارتباط دارند و تا این حد […]

به گزارش تازه‌های جهان به نقل از نامه، صفار هرندی گفت: عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام در حاشیه همایش ۹ دی کرج در سالن شهیدان نژاد فلاح برگزار شد گفت: نمیدانم این چگونه حصری است که صبح به صبح نان تازه را از دست نگهبانان تحویل میگیرند، با بیرون ارتباط دارند و تا این حد هم از آن ناله میکنند.
محمدحسین صفار هرندی با بیان اینکه از همان حصر هم بیانیه و نظریه صادر میکنند گفت: نمیدانم این چگونه حصری است که آنها میتواند ارتباط داشته باشند و تازه از آن شکوه هم میکنند و اگر فرصت بیشتری پیدا کنند دست به کارهای بشتری میزنند، به تازگی هم به آنها گفته شده میتوانند برای گرفتن نان از خانه خارج شوند و هوا بخورند.
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام اظهار داشت: خیلی ها فکر میکنند که سران فتنه بلافاصله پس از وقایع سال ۸۸ به حصر خانگی افتادند در حالی که اینگونه نیست و رأفت نظام اسلامی بیش از یکسال به آنان فرصت  داد تا شاید متنبه شده و اظهار پشیمانی کنند.
صفار هزندی افزود: ولی آنان نه تنها دست از مواضع خود برنداشته و اعلام برائت نکردند بلکه در قضیه سوریه ورود پیدا کرده و آشوبگری های خود را به گونه ای دیگر هدایت میکردند و از این جهت به حصر افتادند تا دسترسی دشمن به آنان قطع شده و نتوانند بر خلاف مصالح نظام و مردم کاری کنند.
وی گفت: حالا آنها منفور تر هستند که آبرو و مصلحت کشور و مردمی را به خطر انداختند یا کسانی که آنها را از آشوبگری منع کردند؟
این مسئول خاطر نشان کرد: آنها مصالح کشوری را به خطر انداختند که برای استقلال و اقتدارش خونهای زیادی ریخته شده و پایمردی های زیادی توسط مردم و فرزندان شهیدشان انجام شده است.

ارسال دیدگاه