کد خبر : 23442

تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۱/۲۶ زمان : ۶:۵۶

حواشی یک بلیت ۱.۸ میلیون تومانی!

بعد از اعلام حضور رونی کلمن قهرمان پرورش اندام جهان در ایران و اعلام قیمت بلیت های حضور در این سمینار علمی، مسئول برگزاری سمینار تخصصی بدنسازی گفت: تعداد بلیت های یک میلیون و ۸۰۰ هزار تومانی کاهش پیدا کرد و برای بیشتر شدن بار علمی این سمینار اساتید و سرشناسان تربیت بدنی در این […]

بعد از اعلام حضور رونی کلمن قهرمان پرورش اندام جهان در ایران و اعلام قیمت بلیت های حضور در این سمینار علمی، مسئول برگزاری سمینار تخصصی بدنسازی گفت: تعداد بلیت های یک میلیون و ۸۰۰ هزار تومانی کاهش پیدا کرد و برای بیشتر شدن بار علمی این سمینار اساتید و سرشناسان تربیت بدنی در این سمنار حضور پیدا می کنند و از کلمن سوال خواهند پرسید.

علیرضا نجفی در پاسخ به این سوال که قیمت بلیت یک میلیون و ۸۰۰ هزار تومانی برای حضور در این سمینار آموزشی و عکس اختصاصی با رونی کلمن آن هم برای دو روز رقم بسیار بالایی است و آیا این مبلغ کاهش پیدا خواهد کرد؟ اظهار کرد: رقمی که می گویید بسته ویژه ما و تنها برای ۴۰ نفر است و بقیه بسته ها مبالغ بسیار کمتری داشت و اولین بسته ۵۵۰ هزار تومان بود. ضمن آنکه این ۴۰ سهمیه برای بسته ویژه را هم کاهش داده و به ۳۰ عدد رساندیم.

وی افزود: رشته بدنسازی و پرورش اندام رشته خاصی است و گاهی اوقات ورزشکاران این رشته تنها ۲ تا ۳ میلیون تومان در یک ماه برای بدنشان خرج می کنند و سوال من این است که برای یک چنین کلاس آموزشی در این سطح که تاثیر زیادی بر بار علمی آنها خواهد داشت مبلغ ۵۵۰ هزار تومان زیاد است؟

مسئول برگزاری سمینار آموزشی با تاکید بر اینکه بعد از انتقادات انجام شده به سطح علمی این سمینار تمهیدات ویژه ای برای بالابردن سطح علمی آن اندیشدیه شده است گفت: بعد از این انتقادات تصمیم گرفتیم که علاوه بر تغییر محل برگزاری سمینار از سالن شهید آوینی به دانشکده تربیت بدنی دانشگاه تهران ترتیبی دهیم تا اساتید و نفرات سرشناس علم تربیت بدنی و متابولیسم ایران در جلسات آموزشی رونی کلمن حضور داشته باشند و اگر سوالی داشتند از او بپرسند.

وی ادامه داد: قطعا حضور این اساتید که بار علمی بسیار بالایی دارند و برگزاری کلاس مهد دانش کمک بسیار زیادی به افزایش سطح علمی این سمینار می کند. این تغییرات باعث می شود تا کار علمی و تخصصی این سمنار در بهترین شکل ممکن برگزار شود.

نجفی در پاسخ به این سوال که شایع شده شاید رونی کلمن به این دلایل حاشیه ای به ایران نیاید؟ گفت: اصلا اینطور نیست و هیچ مشکلی در مورد حضور او در ایران وجود ندارد وطبق برنامه دوم اردیبهشت در ایران خواهد بود و برنامه سوم و جهارم اردیبهشت برگزار می شود.

منبع: ایسنا
ارسال دیدگاه