کد خبر : 4122

تاریخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۱/۰۶ زمان : ۷:۰۲

حمله وحشیانه مردی به زن باردار

پلیس منچستر با انتشار تصویر چهره‌نگاری شده مرد سارقی که به یک زن باردار در خیابان حمله کرده بود از مردم برای دستگیری او کمک خواست. به گزارش سرویس حوادث جام نیوز به نقل از ایران، این مرد سیاهپوست که با کشیدن پیراهن سیاهی روی سرش ظاهری ترسناک به خود گرفته بود برای قاپیدن کیف […]

پلیس منچستر با انتشار تصویر چهره‌نگاری شده مرد سارقی که به یک زن باردار در خیابان حمله کرده بود از مردم برای دستگیری او کمک خواست.

به گزارش سرویس حوادث جام نیوز به نقل از ایران، این مرد سیاهپوست که با کشیدن پیراهن سیاهی روی سرش ظاهری ترسناک به خود گرفته بود برای قاپیدن کیف زن باردار به سمت او حمله کرد اما زن هراسان برای نجات خود بلافاصله شروع به گریه و التماس کرد ولی مرد سیاهپوست که از دیدن کیف خالی زن خشمگین شده بود برای اینکه دست خالی نماند با وارد آوردن ضربه‌ای زن باردار را با وحشیگری به زمین انداخت و به سمت خودروی این زن یورش برد.

 

در همین لحظه چند نفر از رهگذران برای نجات زن به سمتش دویدند و سارق با ناکامی در ربودن خودرو پا به فرار گذاشت.
بلافاصله پس از فرار سارق، زن باردار به خاطر شکستگی دست به بیمارستان منتقل شد و تحت درمان قرار گرفت. به گفته پزشکان، جنین این زن در سلامت کامل قرار دارد و آسیبی ندیده است.
در حال حاضر با اطلاعات زن باردار تصویری از ضارب به‌دست آمده و پلیس با انتشار این تصویر در رسانه‌ها برای دستگیری او از مردم کمک خواسته است.

ارسال دیدگاه