کد خبر : 5667

تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۱/۰۱ زمان : ۷:۰۰

حضور مسئولان نظام در منزل حسن روحانی (عکس)

جمعی از مسئولان و مقام‌های بلندپایه کشور عصر جمعه با حضور در منزل حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی رییس‌ جمهوری، رحلت والده ایشان را تسلیت گفتند. به گزارش عصرایران به نقل از سایت ریاست جمهوری،  آیت‌الله هاشمی رفسنجانی رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام، حجت الاسلام والمسلمین محمدی گلپایگانی رییس رفتر رهبر معظم انقلاب، حجت‌الاسلام والمسلمین […]

جمعی از مسئولان و مقام‌های بلندپایه کشور عصر جمعه با حضور در منزل حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی رییس‌ جمهوری، رحلت والده ایشان را تسلیت گفتند.

به گزارش عصرایران به نقل از سایت ریاست جمهوری،  آیت‌الله هاشمی رفسنجانی رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام، حجت الاسلام والمسلمین محمدی گلپایگانی رییس رفتر رهبر معظم انقلاب، حجت‌الاسلام والمسلمین سیدحسن خمینی یادگار امام راحل، معاون اول رییس‌ جمهوری و تعدادی از وزیران با حضور در منزل رییس‌ جمهوری، رحلت والده ایشان را تسلیت و برای دکتر روحانی و بازماندگان، سلامتی و صبر مسألت کردند.

بانوی مؤمنه و مجاهده خانم سکینه پیوندی مادر رییس‌ جمهوری محترم که در دوران نهضت اسلامی و دفاع مقدس رنج‌های فراوانی کشید، پس از تحمل چند ماه بیماری و در سن ۹۰ سالگی، صبح جمعه دار فانی را وداع گفت.

مراسم تشییع و خاکسپاری آن مرحومه صبح روز یکشنبه دوم فروردین ۹۴ در سرخه و مراسم ختم در همان روز در سرخه و همچنین در سمنان و مراسم در تهران نیز صبح روز چهارشنبه پنجم فروردین در مدرسه عالی شهید مطهری تهران برگزار خواهد شد.

resized 448859 411 حضور مسئولان نظام در منزل حسن روحانی (عکس) .
resized 448860 411 حضور مسئولان نظام در منزل حسن روحانی (عکس) .
resized 448861 578 حضور مسئولان نظام در منزل حسن روحانی (عکس) .
resized 448862 814 حضور مسئولان نظام در منزل حسن روحانی (عکس) .
resized 448863 597 حضور مسئولان نظام در منزل حسن روحانی (عکس) .
resized 448864 410 حضور مسئولان نظام در منزل حسن روحانی (عکس)
ارسال دیدگاه