کد خبر : 524294

تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۱۵ زمان : ۲۰:۰۰

حسینیان : هاشمی نگاهی به محل تولدش داشته باشد

به گزارش مجله اینترنتی تازه های جهان ، نماینده مردم تهران در مجلس با بیان اینکه روحیه متکبرانه آقای هاشمی مردم را به روستایی و غیرروستایی تقسیم می‌کند، گفت: انقلابی بودن ربطی به شهر و روستا ندارد. روح‌الله حسینیان نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس، با اشاره […]

به گزارش مجله اینترنتی تازه های جهان ، نماینده مردم تهران در مجلس با بیان اینکه روحیه متکبرانه آقای هاشمی مردم را به روستایی و غیرروستایی تقسیم می‌کند، گفت: انقلابی بودن ربطی به شهر و روستا ندارد.

روح‌الله حسینیان نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس، با اشاره به اظهارات اخیر آقای هاشمی‌رفسنحانی مبنی بر اینکه «دیروز در کوچه روستایشان می‌گشتند امروز انقلابی شدند» و توهین وی به روستاییان اظهار داشت: این اظهارات نشان دهنده روحیه و خوی متکبرانه و مستکبرانه آقای هاشمی است.

وی با بیان اینکه خود آقای هاشمی روستایی است، افزود: روستایی بودن عیبی نیست و بسیاری از انقلابیون و شخصیت‌ها روستا زاده هستند، بنابراین نه روستایی بودن مشکلی دارد و نه اینکه حتماً کسی که انقلابی است باید از شهر باشد.

حسینیان با اشاره به خوی متکبرانه آقای هاشمی تصریح کرد: این روحیه وی باعث می‌شود که مردم را به روستایی و غیرروستایی تقسیم کرده و معتقد است که روستایی‌ها نباید اظهار نظر داشته و انقلابی باشند.

وی ادامه داد: آقای هاشمی نگاهی به گذشته خود کند که از کجا آمده و در کجا متولد و بزرگ شده است.

منبع : خبرگزاری فارس
ارسال دیدگاه