کد خبر : 528442

تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۲۵ زمان : ۱۶:۲۵

حسن روحانی برجام را ابلاغ کرد

روحانی قانون” اقدام متناسب و متقابل دولت جمهوری اسلامی ایران در اجرای برجام” را برای اجرا به وزارت امور خارجه و سازمان انرژی اتمی ابلاغ کرد. حجت‌الاسلام حسن روحانی رئیس‌جمهور، قانون” اقدام متناسب و متقابل دولت جمهوری اسلامی ایران در اجرای برجام” را برای اجرا به وزارت امور خارجه و سازمان انرژی اتمی ابلاغ کرد. […]

روحانی قانون” اقدام متناسب و متقابل دولت جمهوری اسلامی ایران در اجرای برجام” را برای اجرا به وزارت امور خارجه و سازمان انرژی اتمی ابلاغ کرد.

حجت‌الاسلام حسن روحانی رئیس‌جمهور، قانون” اقدام متناسب و متقابل دولت جمهوری اسلامی ایران در اجرای برجام” را برای اجرا به وزارت امور خارجه و سازمان انرژی اتمی ابلاغ کرد.

متن دستور حجت‌الاسلام حسن روحانی به این شرح است:

بسمه تعالی

وزارت امور خارجه

سازمان انرژی اتمی ایران

در اجرای اصل یکصد و بیست و سوم قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران به پیوست «قانون اقدام متناسب و متقابل دولت جمهوری اسلامی ایران در اجرای برجام» که در جلسه علنی روز سه‌شنبه مورخ بیست و یکم مهرماه یک هزار و سیصد و نود و چهار مجلس شورای اسلامی تصویب و در تاریخ ۲۲/۷/۱۳۹۴ به تأیید شورای نگهبان رسیده و طی نامه شماره ۵۲۸۳۲/۶۱۴ مورخ ۲۳/۷/۱۳۹۴ واصل گردیده، به پیوست جهت اجرا ابلاغ می‌گردد.

حسن روحانی

رئیس‌جمهور

منبع : پایگاه اطلاع‌رسانی ریاست جمهوری
ارسال دیدگاه