کد خبر : 526264

تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۲۰ زمان : ۲۰:۰۰

حرف‌هایی که طرفداران رئال را خشمگین می‌کند

به گزارش مجله اینترنتی تازه‌های جهان ، جرارد پیکه به دلیل توهین به طرفداران رئال مادرید در دیدار سوپر جام اروپا حتی در لباس تیم ملی اسپانیا هم هو شد. چندی بعد طرفداران رئال تهدید کردند که اگر بازی دوستانه اسپانیا و انگلیس در برنابئو برگزار شود، انقدر پیکه را آزار می دهیم که بازی […]

به گزارش مجله اینترنتی تازه‌های جهان ، جرارد پیکه به دلیل توهین به طرفداران رئال مادرید در دیدار سوپر جام اروپا حتی در لباس تیم ملی اسپانیا هم هو شد. چندی بعد طرفداران رئال تهدید کردند که اگر بازی دوستانه اسپانیا و انگلیس در برنابئو برگزار شود، انقدر پیکه را آزار می دهیم که بازی متوقف شود.
این جمله باعث شد حتی محل برگزاری بازی دو تیم تغییر کند. بعد از اینکه همه دوستان پیکه و حتی رافا بنیتز مربی رئال بابت این اتفاقات ابراز ناراحتی کردند، انتظار می رفت که یک عذرخواهی از هواداران رئال ماجرا را تمام کند. 
اما جرارد پیکه نه تنها این کار را انجام نداد بلکه در آخرین مصاحبه خود حرف های جدیدی زده که مطمئنا باز هم موجب خشم رئالی ها خواهد شد. او در این مصاحبه گفته است : «می دانم که ممکن است هو شوم و این به خاطر کل کل همیشگی بین طرفداران رئال و بارساست. ولی من همینم و هیچوقت تغییر نمی کنم. به عنوان یک بارسایی همیشه دوست دارم برای رئال اتفاق های بدی بیفتد!»

منبع : خبر آنلاین
ارسال دیدگاه