کد خبر : 531557

تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۹/۱۷ زمان : ۲۲:۰۰

حجت‌الاسلام اشراقی: برای پیروزی در انتخابات نباید مرز اخلاق را شکست

نوه حضرت امام گفت: سرمایه اجتماعی، مبنای استحکام و مقدمه رسیدن به وحدت در جامعه، اخلاق است. حجت الاسلام مرتضی اشراقی دوشنبه شب درنشست شورای هماهنگی تشکل ها و فعالان خط امام(ره) شهرستان ری با بیان اینکه مهمترین نکته در انتخابات مجلس دهم رعایت اخلاق در جامعه است افزود: برای رسیدن به پیروزی نباید مرز […]

نوه حضرت امام گفت: سرمایه اجتماعی، مبنای استحکام و مقدمه رسیدن به وحدت در جامعه، اخلاق است.

حجت الاسلام مرتضی اشراقی دوشنبه شب درنشست شورای هماهنگی تشکل ها و فعالان خط امام(ره) شهرستان ری با بیان اینکه مهمترین نکته در انتخابات مجلس دهم رعایت اخلاق در جامعه است افزود: برای رسیدن به پیروزی نباید مرز اخلاق را شکست.

وی ادامه داد: هر شخصی که اخلاق را زیرپا بگذارد حتی اگر در ظاهر هم پیروز شود بازنده بزرگ است چرا که وحدت جامعه اسلامی را مخدوش کرده است.

اشراقی با اشاره به سیره حضرت امام(ره) گفت: ایشان همواره اخلاق مدارانه حرکت کرده و اخلاق را در تمامی عناصر زندگی خود رعایت می کرد.

وی با بیان اینکه وحدت اسلامی به معنای همفکری و رفتار یکسان نیست ادامه داد: وحدت در واقع شناخت نقاط اشتراک جامعه و قرار گرفتن همگان در سایه منافع ملی در پرتو رعایت اخلاق است.

چهارمین نشست شورای هماهنگی تشکل ها و فعالان خط امام(ره) شهرستان ری با حضور جمعی از فعالان سیاسی، مذهبی، رسانه ای و فرهنگیان شهرستان ری برگزار شد.

شورای هماهنگی تشکل ها و فعالان خط امام(ره) شورایی متشکل از سه حزب خانه کارگر، کارگزاران و انجمن اسلامی معلمان شهرستان ری است.

منبع : خبرگزاری جمهوری اسلامی ( ایرنا )
ارسال دیدگاه