کد خبر : 530833

تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۹/۰۷ زمان : ۸:۰۰

حاشیه جدید سوشا مکانی

دروازه‌بان تیم فوتبال پرسپولیس در اواسط تمرین دیروز (جمعه) تیمش قهر کرد که با وساطت باقری و خوردبین دوباره به تمرینات برگشت. تمرین تیم فوتبال پرسپولیس از ساعت ۱۱:۲۵ دیروز (جمعه) در ورزشگاه درفشی‌فر آغاز شده است که در این تمرین حاشیه جدیدی از سوی سوشا مکانی به وجود آمد. تمرینات تاکتیکی پرسپولیس پس از […]

دروازه‌بان تیم فوتبال پرسپولیس در اواسط تمرین دیروز (جمعه) تیمش قهر کرد که با وساطت باقری و خوردبین دوباره به تمرینات برگشت.

تمرین تیم فوتبال پرسپولیس از ساعت ۱۱:۲۵ دیروز (جمعه) در ورزشگاه درفشی‌فر آغاز شده است که در این تمرین حاشیه جدیدی از سوی سوشا مکانی به وجود آمد. تمرینات تاکتیکی پرسپولیس پس از گذشت نزدیک به یک ساعت از تمرین، به فوتبال تحت‌فشار اختصاص داشت که در این بخش از تمرین دروازه‌بان شماره یک سرخپوشان به حالت قهر محل تمرین را ترک کرد.

مکانی در این بخش از تمرین در یک صحنه لباسش را از تن خارج کرد، دستکش‌های خود را درآورد و به پشت دروازه پرت کرد تا حاشیه جدیدی برای تیمش درست کند. دروازه‌بان پرسپولیس به حالت قهر در حال رفتن به رختکن بود که محمود خوردبین و کریم باقری با او صحبت کردند و مکانی را به تمرینات بازگرداندند. تدارکات تیم هم ابتدا لباس او را آورد و سوشا پس از پوشیدن پیراهن خود به پشت دروازه رفت و با پیدا کردن دستکش‌هایش دوباره در چارچوب دروازه قرار گرفت.

.

سوشا مکانی حاشیه جدید سوشا مکانی

ارسال دیدگاه