کد خبر : 484122

تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۲۷ زمان : ۷:۰۰

جوان ایرانی برنده جایزه برترین دانشمند استونی

«لیلی میلانی» محقق جوان علوم ژنتیک دانشگاه تارتو جایزه برترین دانشمند جوان استونی را از رئیس جمهور این کشور دریافت کرد. به گزارش سرویس علمی جام نیوز به نقل از مهر، دکتر لیلی میلانی پژوهشگر برتر دانشگاه تارتو کشور استونی بوده و تاکنون ۱۶۹ مقاله چاپ شده در زمینه‌های ژنومیک انسانی، فارماکوژنومیک و اپی‌ژنتیک در […]

«لیلی میلانی» محقق جوان علوم ژنتیک دانشگاه تارتو جایزه برترین دانشمند جوان استونی را از رئیس جمهور این کشور دریافت کرد.

به گزارش سرویس علمی جام نیوز به نقل از مهر، دکتر لیلی میلانی پژوهشگر برتر دانشگاه تارتو کشور استونی بوده و تاکنون ۱۶۹ مقاله چاپ شده در زمینه‌های ژنومیک انسانی، فارماکوژنومیک و اپی‌ژنتیک در کارنامه کاری خود داشته است.

میلانی لیسانس خود را از دانشگاه Tartu و دکتری خود را در سال ۲۰۰۹ از دانشگاه Uppsala کشور استونی کسب کرده‌است و پس از کسب مدرک دکتری در مرکز ژنتیک استونی مشغول به کار شده و در حال حاضر ریاست آن را بر عهده دارد.

وی به عنوان پژوهشگر برتر دانشگاه پیش از این جایزه Anna Lundin stipend که به دانشجویان برجسته دوره دکتری دانشگاه Uppsala تعلق می‌گیرد، را نیز دریافت کرده بود. میلانی در طی دو سال گذشته بیش از ۲۰ مقاله چاپ شده در مجلاتی مانند: Genome Research, Nature, Science, Nature Genetics, BMC Genomics داشته‌است.

ارسال دیدگاه