کد خبر : 4759

تاریخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۱/۲۹ زمان : ۱۶:۴۷

جهانگیری با آیت الله العظمی سیستانی دیدار کرد

به گزارش نامه نیوز، معاون اول رییس جمهور اظهار داشت: در این دیدار مراتب تقدیر خود را از فتوای تاریخ ساز ایشان که در مقطعی بسیار مهم و سرنوشت ساز صادر شد اعلام کردم. وی افزود: با فتوای مهم ایشان جهان اسلام و عراق که در معرض تروریست و افراطی‌ گری قرار گرفته بود نجات […]

به گزارش نامه نیوز، معاون اول رییس جمهور اظهار داشت: در این دیدار مراتب تقدیر خود را از فتوای تاریخ ساز ایشان که در مقطعی بسیار مهم و سرنوشت ساز صادر شد اعلام کردم.

وی افزود: با فتوای مهم ایشان جهان اسلام و عراق که در معرض تروریست و افراطی‌ گری قرار گرفته بود نجات پیدا کرد و جلوی روند آسیب به عراق گرفته شد.

جهانگیری خاطرنشان کرد: در دیدار با حضرت آیت الله العظمی سیستانی گزارشی از روابط ایران وعراق و مسائل فی مابین در همکاریهای مشترک ارائه شد و بر اهمیت توسعه روابط دو ملت و بهبود اقتصاد دو کشور تاکید گردید.

معاون اول رییس جمهور همچنین هدف از سفرخود به عراق را پاسخ به دعوت رسمی نخست وزیر این کشور و بررسی مسائل دو جانبه، منطقه‌ای و بین المللی برشمرد و گفت: در این سفر با مقامات عراق در خصوص مسائل مختلف رایزنی و تبادل نظر شد.

وی در پایان تصریح کرد: حضرت آیت الله العظمی سیستانی نیز در این دیدار سلام‌های خود را به رهبر معظم انقلاب ابلاغ کردند و بر ضرورت توسعه روابط اقتصادی و همه جانبه دو کشور تاکید نمودند.

گفتنی است معاون اول رییس جمهور پس از دیدار با حضرت آیت الله العظمی سیستانی، در منزل امام خمینی (ره) در شهر نجف حضور یافت و آن را مورد بازدید قرار داد.

منبع: ایسنا
ارسال دیدگاه