کد خبر : 29186

تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۲/۱۲ زمان : ۱۱:۱۳

جنجال در اردوی استقلال قبل از بازی با صبا

استقلال روز جمعه در قم به مصاف صبا رفت و با پیروزی ۲ بر یک توانست امید خود برای کسب سهمیه حضور در لیگ قهرمانان را زنده نگه دارد. آبی ها اما پیش از سفر به قم دچار حواشی زیادی شدند که می توانست بازی و نتیجه را تحت الشعاع قرار دهد. پیش از تمرین […]

استقلال روز جمعه در قم به مصاف صبا رفت و با پیروزی ۲ بر یک توانست امید خود برای کسب سهمیه حضور در لیگ قهرمانان را زنده نگه دارد.

آبی ها اما پیش از سفر به قم دچار حواشی زیادی شدند که می توانست بازی و نتیجه را تحت الشعاع قرار دهد.

پیش از تمرین روز پنجشنبه کادر فنی در اتاق امیر قلعه نویی جلسه ای در خصوص بازی برگزار کردند و در این جلسه آنالیزور آبی ها در یک گزارش مستند به امیر قلعه نویی اعلام کرد که در فصل جاری محسن فروزان روی ۷۰ درصد گل های خورده تیم مقصر بوده است.

این مسئله از طریق یکی از اعضای کادر فنی به گوش فروزان رسید و دروازه بان استقلال نیز که از آنالیزور تیم عصبانی بود دور از چشم قلعه نویی با وی به طور لفظی درگیر شد.

پس از پایان تمرین و در حالی که استقلالی ها آماده سفر به قم می شدند آنالیزور ماجرا را برای قلعه نویی تعریف کرد و مدعی شد که فروزان به وی توهین کرده و باعث شد سرمربی آبی ها طغیان کرده و پس از نکوهش شدید فروزان اعلام کند که وی حق ندارد همراه تیم به قم برود!

این حاشیه که می توانست برای آبی ها گران تمام شود به وساطت بزرگان تیم از جمله رضا عنایتی و محمود فکری خاتمه یافت و قلعه نویی اجازه داد که فروزان به اردو برگردد و جالب اینکه وی در ترکیب اصلی تیمش نیز قرار گرفت!

به گزارش نامه نیوز، این تنها حاشیه سفر استقلال به قم نبود و باز هم یک مشکل تکراری گربیان آبی ها را گرفت؛ جاسم کرار!

هافبک عراقی تا آخرین لحظات در اردوی تیمش حاضر نشد و در نهایت نیز شب قبل از بازی خود را به هتل تیم رساند که این مسئله نیز خشم قلعه نویی را برانگیخت.

ارسال دیدگاه