کد خبر : 529704

تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۱۶ زمان : ۸:۰۰

جمله‌ای که آسیب فراوان به کودک می‌زند

امان‌الله قرایی مقدم، جامعه شناس اظهار کرد: کودکان از۲سالگی در هنگام بازی همدیگر را هول میدهند،گاز می‌گیرند و یا کتک می‌زنند،خشم انها از رفتار همسالانشان بدلیل نیاموختن رابطه برابراست. وی تصریح کرد: والدین بهتراست با آموزش رفتار به فرزند،به او بیاموزند که در رایطه با دیگران میتواند حدومرز شخصی قرار داده و از خود دفاع […]

امان‌الله قرایی مقدم، جامعه شناس اظهار کرد: کودکان از۲سالگی در هنگام بازی همدیگر را هول میدهند،گاز می‌گیرند و یا کتک می‌زنند،خشم انها از رفتار همسالانشان بدلیل نیاموختن رابطه برابراست.
وی تصریح کرد: والدین بهتراست با آموزش رفتار به فرزند،به او بیاموزند که در رایطه با دیگران میتواند حدومرز شخصی قرار داده و از خود دفاع کند.
این جامعه شناس ادامه داد: به کودکانتان بیاموزید که هنگامی که کار به برخورد فیزیکی رسید،بهتر است دست خود را بالا آورده و بگوید “نزن” و اگر طرف مقابل به دعوایش ادامه داد،فرزند شما باید محیط را ترک کند.
قرایی مقدم در پایان گفت: با این آموزش ها به فرزندانتان یاد می دهید که گاهی انسان هایی در زندگی سر راهشان قرار می‌گیرند که دچار اختلالات رفتاری هستند که عاقلانه‌ترین واکنش درگیر نشدن با آنها است.
ارسال دیدگاه