کد خبر : 525173

تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۰۳ زمان : ۶:۱۶

جزئیات حمله ۵۰ قمه به دست به پارکی در تهران

به گزارش مجله اینترنتی تازه‌های جهان ، گروهی از اراذل و اوباش که اقدام به رعب و وحشت در یکی از پارک‌های شهر تهران کرده بودند با حضور پلیس در محل متفرق شده و ۱۰ تن از آنان نیز دستگیر شدند. در راستای اجرای طرح امنیت و آرامش در محلات پایتخت که بر اساس درخواست […]

به گزارش مجله اینترنتی تازه‌های جهان ، گروهی از اراذل و اوباش که اقدام به رعب و وحشت در یکی از پارک‌های شهر تهران کرده بودند با حضور پلیس در محل متفرق شده و ۱۰ تن از آنان نیز دستگیر شدند.
در راستای اجرای طرح امنیت و آرامش در محلات پایتخت که بر اساس درخواست های شهروندان و با هدف پاسخگوئی به مطالبات به حق شهروندان و نیازهای مردم صورت می گیرد، ساعت ۰۱:۰۰ بامداد ۲۶مردادماه ماموران کلانتری ۱۱۰ شهدا حین گشت زنی در سطح حوزه استحفاظی بودند که در پی اعلام مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ تهران بزرگ مبنی بر درگیری دسته جمعی و قمه کشی و تجمع اراذل و اوباش در خیابان پاسدار گمنام پارک هفت تیر بلافاصله سه اکیپ از ماموران تخصصی این یگان با توجه به اهمیت موضوع به محل اعزام شدند. که با توجه به زیاد بودن تعدادشان و از آنجایی که اقدام به عربده کشی و ایجاد هیاهو در پارک به راه انداخته بودند ماموران با هماهنگی مرکز پیام کلانتری نسبت به دستگیری نفرات اقدام کردند.
باتوجه به وضعیت موجود ابتدا تعداد ۲تیر هوایی با اسلحه سازمانی شلیک کردند که همه نفرات متفرق و اقدام به فرار نمودند که ماموران ضمن تعقیب وگریز نفرات به صورت پیاده موفق شدند تعداد ۳نفر با اسامی “حمید” معروف به “حمید افغان”،فرخ” و احسان”را درمحل دستگیر کنند و یک کاردسلاخی از حمید افغان که برکمرش بودکشف گردید.
ماموران یکی از ارازل اوباش به نام “عادل” که قمه یک متری دردست داشت و با دیدن مامورین قمه را به زمین پرت کرده و متواری شد را دستگیر و در ادامه افرادی به نامان “کرامت”،”پیمان” و افراد شرور دیگر به هویت “اصغر”،احسان” “حیدر”،”داریوش” و خلیل” که در درگیری حضور داشتند شناسایی، دستگیر و به کلانتری منتقل شدند.
درحین انتقال نیز تعدادی از شهروندان که درمحل جمع شده بودندازحضورپلیس ودستگیری نفرات باتوجه به ایجاد ناامنی درمحل تقدیر و تشکر نمودند.
سرهنگ علی جهان آرائی رییس کلانتری ۱۱۰ شهدا درباره این خبرگفت: جمعاً ۱۰تن از اراذل و اوباش محله پیروزی تهران به سرکردگی “حمید افغان” که از عاملان اصلی شرارت در پارک های منطقه بودند دستگیر و پس از انتقال به کلانتری ضمن تشکیل پرونده در اختیار ماموران پایگاه ششم پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ قرار گرفتند.

منبع : مشرق
ارسال دیدگاه