کد خبر : 528958

تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۰۶ زمان : ۷:۵۸

جاعلان اسناد دولتی دستگیر شدند

ماموران پلیس آگاهی شهرستان “کازرون” استان فارس، افرادی را که با جعل گواهی پزشکی قانونی اقدام به کلاهبرداری می کردند را شناسایی و دستگیر کردند. به گزارش پایگاه خبری پلیس، فرمانده انتظامی شهرستان “کازرون” گفت: ماموران پلیس آگاهی پس از وصول یک فقره پرونده قضایی مبنی بر اینکه فردی با جعل گواهی پزشکی قانونی اقدام […]

ماموران پلیس آگاهی شهرستان “کازرون” استان فارس، افرادی را که با جعل گواهی پزشکی قانونی اقدام به کلاهبرداری می کردند را شناسایی و دستگیر کردند.

به گزارش پایگاه خبری پلیس، فرمانده انتظامی شهرستان “کازرون” گفت: ماموران پلیس آگاهی پس از وصول یک فقره پرونده قضایی مبنی بر اینکه فردی با جعل گواهی پزشکی قانونی اقدام به کلاهبرداری از یک شرکت بیمه در شهرستان “کازرون” کرده است،‌ شناسایی و دستگیری این فرد جاعل را در دستور کار خود قرار دادند.

سرهنگ “مهرداد مشوق” ادامه داد: با انجام اقدامات اطلاعاتی ماموران این فرد جاعل را شناسایی و وی را در منزلش دستگیر کردند.

وی بیان کرد: در تحقیقات انجام شده از متهم دستگیر شده،‌ مشخص شد وی با همدستی دو نفر دیگر اقدام به جعل اسناد دولتی و کلاهبرداری از یک شرکت بیمه می کردند که هر دو همدست وی نیز توسط ماموران دستگیر شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان “کازرون” گفت: هر سه متهم دستگیر شده در تحقیقات به جرم خود مبنی بر کلاهبرداری از آن شرکت اقرار و پس از تشکیل پرونده به مقام قضایی معرفی شدند.
”سرهنگ مشوق” خاطر نشان کرد: پلیس با اشراف اطلاعاتی به جاعلان و کلاهبرداران اجازه سوء استفاده را نخواهد داد و فضا را برای آنان ناامن خواهد کرد.

منبع : پایگاه خبری پلیس
ارسال دیدگاه