کد خبر : 5696

تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۱/۰۴ زمان : ۶:۴۵

تیم لاغری در خانواده

سن : ۲۹ سال/ وزن اولیه : ۷۷ کیلو/ کاهش وزن : ۱۲ کیلو در ۳ ماه/ من و خواهرم با هم تصمیم گرفتیم که تا زمان فرارسیدن عید ۱۳۹۴ از دست تمام اضافه وزنها خلاص شویم و سال جدید را بدون اضافه وزن و با ظاهری متفاوت آغاز کنیم. کمتر از ۶ ماه زمان […]

سن : ۲۹ سال/

وزن اولیه : ۷۷ کیلو/

کاهش وزن : ۱۲ کیلو در ۳ ماه/

من و خواهرم با هم تصمیم گرفتیم که تا زمان فرارسیدن عید ۱۳۹۴ از دست تمام اضافه وزنها خلاص شویم و سال جدید را بدون اضافه وزن و با ظاهری متفاوت آغاز کنیم.

کمتر از ۶ ماه زمان داشتیم و این فرصت خوبی بود تا به اندازه کافی و به تدریج، و بدون عجله وزن کم کنیم. اینکه هر دو در این راه با هم اقدام کردیم، کمک بزرگی به هردویمان کرد. چراکه احساس تنهایی نمی‌کردیم و می‌توانستیم در این راه یکدیگر را امیدوار کنیم.

از طریق یکی از دوستانم که در باشگاه با او آشنا شده بودم، آقای دکتر فرشچی را شناختم و چندبار هم برنامه تلویزیونی ایشان را تماشا کردم.

من قبل از شروع رژیم، ماهها بود که همراه خواهرم به باشگاه بدنسازی می‌رفتم. اما چون مقدار غذایم را تغییر نداده بودم، کاهش وزن چندانی نداشتم. بعد از شروع رژیم، تازه متوجه شدم، چقدر رفتارهای غذایی‌ام اشتباه بوده و پس از آن رژیم، ابتدا تغییراتی در نحوه آشپزی و زمانبندی غذاخوردن ایجاد کردیم و خودش باعث شد که کاهش وزن داشته باشم. در مراحل بعدی روی مقدار غذایی هم که می‌خوردیم تغییراتی دادیم و به این ترتیب دیگر روند کاهش وزنمان کاملاً منظم شد.

با مصرف غذاها، میوه‌ها و سبزیجات سالم و تازه، احساس می‌کردم دارم از بدن خود سم‌زدایی می‌کنم. چون واقعاً احساس بهتری داشتم و همه اطرافیان هم می‌گفتند که چهره‌ام شاداب‌تر شده است. در مدت سه ماه من موفق شدم ۱۲ کیلوگرم وزن کم کنم و خواهرم کمتر از من اضافه‌وزن داشت، ۸ کیلو وزن کم کرد. البته پس از سه ماه هم هنوز رژیم خود را نشکسته ایم و همچنان رفتارهای غذایی سالمی را که پس از سه ماه اجرای رژیم به آن ها عادت کردیم، ادامه می‌دهیم.

ارسال دیدگاه