کد خبر : 531667

تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۹/۱۹ زمان : ۱۸:۰۰

تکلیف پلاتینی فردا صبح روشن می‌شود

دادگاه عالی ورزش در لوزان سوییس اعلام کرد که تصمیم خود را درمورد پذیرش یا رد درخواست این چهره مبنی بر لغو محرومیت ۹۰ روزه، جمعه ساعت ۱۰ صبح اعلام می‌کند.  این در حالی است که کمیته اخلاق فیفا درخواست کرده پلاتینی به جرم گرفتن رشوه از بلاتر به طور مادام‌العمر محروم شود. میشل پلاتینی […]

دادگاه عالی ورزش در لوزان سوییس اعلام کرد که تصمیم خود را درمورد پذیرش یا رد درخواست این چهره مبنی بر لغو محرومیت ۹۰ روزه، جمعه ساعت ۱۰ صبح اعلام می‌کند. 
این در حالی است که کمیته اخلاق فیفا درخواست کرده پلاتینی به جرم گرفتن رشوه از بلاتر به طور مادام‌العمر محروم شود. میشل پلاتینی بعد از این که به طور موقت و ۹۰ روز از فعالیت در مدیریت ورزش محروم شده بود، با درخواست کمیته اخلاق فیفا؛ انتظار محرومیت طولانی‌تری را می‌کشد. کمیته اخلاق فیفا به جرم گرفتن رشوه دو میلیون یورویی پلاتینی از بلاتر، درخواست دارد او به طور مادام‌العمر از محرومیت در فوتبال محروم شود. 
علنی شدن رشوه گرفتن پلاتینی از بلاتر، ابتدا باعث شد هر دوی این مدیران عالی‌رتبه فوتبال به مدت ۹۰ روز از هر گونه فعالیتی در زمینه مدیریت فوتبال محروم شوند و حالا به نظر می‌رسد وضعیت سخت تری انتظار آن‌ها را می کشد.

ارسال دیدگاه