کد خبر : 527155

تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۰۳ زمان : ۲۰:۰۰

توهین به اهل بیت(ع) با رقص و پایکوبی در یک تئاتر

به گزارش مجله اینترنتی تازه‌های جهان‌ ، نوشاد نوشادی اظهار داشت: متأسفانه این روزها در سینما تئاتر حافظ تهران نمایش کمدی و مستهجن غربی همراه با رقص و توهین به اهل بیت(ع) با مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در حال نمایش است. عضو شورای هیات های مذهبی کشور ادامه داد: دقیقا بر خلاف بیانات […]

به گزارش مجله اینترنتی تازه‌های جهان‌ ، نوشاد نوشادی اظهار داشت: متأسفانه این روزها در سینما تئاتر حافظ تهران نمایش کمدی و مستهجن غربی همراه با رقص و توهین به اهل بیت(ع) با مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در حال نمایش است.

عضو شورای هیات های مذهبی کشور ادامه داد: دقیقا بر خلاف بیانات رهبر معظم انقلاب در هفته های گذشته مبنی بر اینکه امروز خطر تهاجم و نفوذ فرهنگی خیلی مهمتر و جدی تر و نگران کننده تر از تهاجم اقتصادی و نظامی است، این نمایش سخیف بر خلاف رهنمودهای معظم له صورت می پذیرد.

نوشادی افزود: دلخراش تر از رقص و نمایش های آهنگ های مستهجن غربی توهین علنی به اقامه عزای امام حسین و اهل بیت(ع) و مداحان عزیز کشور است.

رییس شورای هیأت های مذهبی استان بوشهر بیان داشت: باید به ساحت مقدس حضرت ولی عصر(عج) تسلیت گفت که در کشور شیعی و عاشورایی ایران چنین توهین هایی به عزای فرزند فاطمه در آستانه محرم حسینی به نمایش در میاید.

وی اضافه کرد: این تئاتر مسخره و مستهجن که بنام تئاتر ۸۵ سالگی است گویا هیچ ناظری ندارد و حاضرین با اجرا و نمایش کمدین که همراه با رقص و ترانه های لس آنجلسی و توهین به سید الشهدا (ع) است با مسخره و خنده حاضرین به راحتی به نمایش در میاید.

مشاور رسانه ای شورای مرکزی هیاتهای مذهبی کشور خواستار برخورد وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با عاملین و تعطیلی فوری این نمایش مضحک شد و یادآور شد: در سال گذشته هم در چنین ایامی در همایش تحت عنوان گذر هنر شیراز علنا به سید الشهدا و ذاکران امام حسین(ع) توهین شد و مسئولین به سادگی از کنار آن گذشتند.

سخنگوی شورای هیأت های مذهبی کشور در پایان تأکید کرد: شورای مرکزی هیاتهای مذهبی کشور بعنوان نماینده بیش از ۹۰ هزار هیات مذهبی در سراسر ایران اسلامی ضمن اعلام محکومیت شدید این جسارت بی شرمانه و سخیف به مقام سید الشهداء(ع) و فرهنگ عاشورایی ملت و مراسم روضه خوانی و مداحی آن امام عظیم الشان در آستانه ماه محرم حسینی هشدار می دهد در صورت عدم تعطیلی فوری این نمایش توهین آمیز و سخیف و همچنین عدم عذرخواهی مسئولین امر و برخورد با عاملان و مجریان این اهانت بی شرمانه بعنوان سربازان ولایت و پاسداران حرم خون سید الشهداء(ع) سکوت نخواهند کرد.

منبع : جنوب نیوز
ارسال دیدگاه