کد خبر : 525562

تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۰۹ زمان : ۲۲:۰۵

توفان در ۵ استان کشور

مرتضی اکبرپور با بیان اینکه  حدود یک ساعت پیش سازمان هواشناسی در اطلاعیه‌ای که به ما داد از بروز طوفان توام با بارش شدید و رگبار در ۵ استان کشور شامل تهران، قزوین، البرز، مرکزی، قم خبر داد گفت : از این رو ما نیز تمامی دستگاه‌های خود را به حالت آماده‌باش درآورده و به […]

مرتضی اکبرپور با بیان اینکه  حدود یک ساعت پیش سازمان هواشناسی در اطلاعیه‌ای که به ما داد از بروز طوفان توام با بارش شدید و رگبار در ۵ استان کشور شامل تهران، قزوین، البرز، مرکزی، قم خبر داد گفت : از این رو ما نیز تمامی دستگاه‌های خود را به حالت آماده‌باش درآورده و به شهروندان نیز هشدار می‌دهیم که از تردد غیر ضروری در معابر و خیابان‌ها خودداری کنند. همچنین افرادی که مشغول رانندگی هستند نیز باید توجه داشته باشند که با توجه به کاهش شعاع دید، لازم است با سرعت مطمئنه حرکت کنند.
به گفته اکبرپور، پیش‌بینی می‌شود که این وضعیت تا نیمه‌های امشب نیز ادامه داشته باشد و پس از آن نیز تا صبح فردا شاهد بارش باران در برخی از این مناطق باشیم.
طوفان و گرد و خاک تاکنون بخش‌های زیادی از تهران و البرز و سه استان دیگر را در بر گرفته و منجر به ترافیک نیمه سنگین در معابر تهران و البرز شده است.

منبع : خبرگزاری برنا
ارسال دیدگاه