کد خبر : 531783

تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۹/۲۲ زمان : ۱۰:۰۰

توره مرد سال آفریقا شد

یحیی توره به عنوان بهترین بازیکن ۲۰۱۵ قاره آفریقا انتخاب شد. یحیی توره فصل گذشته در ترکیب منچسترسیتی به میدان رفت ولی نتوانست هیچ عنوان قهرمانی با این تیم کسب کند. البته بازی های خوب توره از دید کارشناسان دور نماند و او در بین نامزدهای نهایی بهترین بازیکن سال آفریقا حضور داشت. در نهایت […]

یحیی توره به عنوان بهترین بازیکن ۲۰۱۵ قاره آفریقا انتخاب شد.

یحیی توره فصل گذشته در ترکیب منچسترسیتی به میدان رفت ولی نتوانست هیچ عنوان قهرمانی با این تیم کسب کند. البته بازی های خوب توره از دید کارشناسان دور نماند و او در بین نامزدهای نهایی بهترین بازیکن سال آفریقا حضور داشت.

در نهایت یحیی توره هافبک منچسترسیتی که در امر بازیسازی و تخریب حملات حریف یکی از بازیکنان نمونه در دنیای فوتبال محسوب می شود به عنوان بهترین بازیکن سال ۲۰۱۵ انتخاب شد تا برای ساحل عاج نیز افتخار دیگر کسب کرده باشد.

به گزارش ایسنا به نقل از بی بی سی اسپورت، توره پس از کسب این عنوان گفت: از کسانی که من را انتخاب کردند تشکر می کنم. قطعا ادامه این روند برای من سخت خواهد بود و بار دیگر از کسانی که من را انتخاب کردند، تشکر می کنم و این عنوان را به هواداران منچسترسیتی تقدیم می کنم که در روزهای سخت کنار من بودند.

یحیی توره توره مرد سال آفریقا شد

ارسال دیدگاه