کد خبر : 531209

تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۹/۱۳ زمان : ۱۰:۰۰

تنبیه برانکو برای گل‌نزن‌های پرسپولیس

تمرین نوبت صبح روز پنجشنبه تیم فوتبال پرسپولیس از ساعت ۱۰:۳۰ در جزیره کیش برگزار شد.  سرخپوشان در ادامه تمرینات خود در اردوی کیش، صبح امروز از ساعت ۱۰:۳۰ تمرین نوبت اول را زیر نظر کادر فنی برگزار کردند.  پیش از آغاز تمرین، بازیکنان قصد زدن تیر دروازه با توپ را داشتند و بازار این […]

تمرین نوبت صبح روز پنجشنبه تیم فوتبال پرسپولیس از ساعت ۱۰:۳۰ در جزیره کیش برگزار شد. 

سرخپوشان در ادامه تمرینات خود در اردوی کیش، صبح امروز از ساعت ۱۰:۳۰ تمرین نوبت اول را زیر نظر کادر فنی برگزار کردند. 

پیش از آغاز تمرین، بازیکنان قصد زدن تیر دروازه با توپ را داشتند و بازار این کار گرم بود. کمال کامیابی‌نیا اولین بازیکنی بود که توانست توپ را تیر افقی دروازه بکوبد. 

تمرین با سوت برانکو و صحبت‌های سرمربی آغاز و بازیکنان بدن‌ها را زیر نظر ماکو با توپ گرم کردند. 

کارهای سرعتی بخش بعدی تمرین بود و پس از آن، سرخپوشان به دو گروه تقسیم شدند. یک گروه شامل مدافعان بودند که زیر نظر برانکو، آندره و قنبرپور در نصف زمین کار کردند و گروه دیگر که شامل مهاجمان و هافبک‌ها بودند هم زیر نظر ایگور و کریم باقری کار خود را انجام دادند. بازیکنان در گروه دوم، شوتزنی را در دستور کار داشتند و این کار با کری و تشویق و تنبیه همراه بود. بازیکنانی که توپ‌هایشان گل می‌شد مورد تشویق قرار می‌گرفتند و بازیکنانی که توپ‌هایشان توسط گلرها مهار یا به خارج از دروازه می‌رفت باید شنا می‌رفتند. 

امید عالیشاه در این تمرین با تورم از ناحیه پا مواجه شد و پس از یخ درمانی به استراحت پرداخت. پزشک پرسپولیس در این خصوص گفت: مشکل خاصی نیست و او در تمرین بعدازظهر شرکت خواهد کرد. 

حدود ۲۰ تماشاگر، تمرین امروز را نظاره‌گر بودند. 

بازیکنان در آخرین بخش تمرین امروز راهی سالن وزنه شده و به مدت ۳۰ دقیقه کار با وزنه را در دستور کار قرار دادند. 

گفتنی است؛ تمرین بعدازظهر از ساعت ۱۷ آغاز می‌شود. ضمن اینکه با اعلام کادر فنی و طبق برنامه قبلی، تمرینات روز جمعه تعطیل و بازیکنان فردا به استراحت خواهند پرداخت.

منبع : سایت رسمی باشگاه پرسپولیس
ارسال دیدگاه