کد خبر : 529168

تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۰۹ زمان : ۱۰:۰۰

تمجید سایت هندوراسی از سومین گلزن خارجی شهرآورد تهران

مهاجم تیم ملی هندوراس با گلزنی در شهرآورد تهران تبدیل به سومین گلزن این بازی حساس شد و تیمش را از شکست نجات داد. به گزارش ایسنا و به نقل از tiempo ، جری بنگستون مهاجم تیم ملی هندوراس که در المپیک ۲۰۱۲ لندن نیز برای این تیم به میدان رفته است توانست در دقیقه […]

مهاجم تیم ملی هندوراس با گلزنی در شهرآورد تهران تبدیل به سومین گلزن این بازی حساس شد و تیمش را از شکست نجات داد.

به گزارش ایسنا و به نقل از tiempo ، جری بنگستون مهاجم تیم ملی هندوراس که در المپیک ۲۰۱۲ لندن نیز برای این تیم به میدان رفته است توانست در دقیقه ۹۵ تاثیرگذار باشد و گل حساسی را برای تیمش به ثمر برساند.

این سایت هندوراسی درباره گلزنی بنگستون نوشت: جری در دقیقه ۹۵ وقتی همه چیز برای تیمش از دست رفته بود و کسی امیدی به نتیجه نداشت توانست گل تساوی را به ثمر برساند و تیمش را به گل برساند تا برای دومین هفته پیاپی برای پرسپولیس گلزنی کرده باشد و در مجموع در این تیم سه گله شود.

در این دیدار ابتدا استقلال جلو افتاد ولی در ادامه پرسپولیس ابتکار عمل را در دست گرفت و در دقیقه آخر وقتی توپ به بنگستون رسید بدون معطلی و درنگ آن را وارد دروازه استقلال کرد.

بنگستون همچنین به منطور دو بازی هندوراس برای بازی برابر کانادا و مکزیک به اردوی تیم ملی کشورش دعوت شد تا دو اتفاق مهم برای او در بعدازظهر پاییزی رخ دهد.

بنگستون اکنون بعد از عیسی ترائوره و ایمون زاید (۳ گل)، سومین گلزن خارجی شهراورد تهران است که همگی از تیم سرخ پوش پایتخت بودند.

بنگستون تمجید سایت هندوراسی از سومین گلزن خارجی شهرآورد تهران

منبع : خبرگزاری دانشجویان ایران ( ایسنا )
ارسال دیدگاه