کد خبر : 4905

تاریخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۲/۰۴ زمان : ۱۱:۲۵

تلویزیون سال دیگر «پایتخت» دارد؟

الهام غفوری در همین زمینه اظهار کرد: امسال که گذشت و دیگر فرصتی برای ساخت «پایتخت» باقی نمانده است؛ ضمن اینکه ایام نوروز امسال هم با ایام فاطمیه(س) مصادف شده است و فکر نمی‌کنم ساخت کار طنز با این ایام مناسبتی داشته باشد. وی در پایان گفت: برای ساخت «پایتخت ۴» در سال آینده، خدا […]

الهام غفوری در همین زمینه اظهار کرد: امسال که گذشت و دیگر فرصتی برای ساخت «پایتخت» باقی نمانده است؛ ضمن اینکه ایام نوروز امسال هم با ایام فاطمیه(س) مصادف شده است و فکر نمی‌کنم ساخت کار طنز با این ایام مناسبتی داشته باشد.

وی در پایان گفت: برای ساخت «پایتخت ۴» در سال آینده، خدا بزرگ است. فعلا نمی‌دانم قرار است چه اتفاقی بیفتد و هیچ تصمیمی هم در این باره گرفته نشده است.

به گزارش ایسنا، سریال «پایتخت» به تهیه‌کنندگی الهام غفوری و کارگردانی سیروس مقدم در سه سری در ایام نوروز از شبکه یک سیما به روی آنتن رفت.

محسن تنابنده، علیرضا خمسه، احمد مهرانفر، ریما رامین‌فر، سارا و نیکا فوقانی‌اصل، مهران احمدی، نسرین نصرتی از بازیگران اصلی «پایتخت» بودند.

ایسنا نوشت سیروس مقدم این روزها مشغول ساخت سریال پلیسی «میکاییل» برای شبکه یک است و این شبکه پس از چند سال، نوروز ۹۴ به جای پخش «پایتخت»، سریال مهدی فخیم‌زاده با نام «قورباغه و قناری» را روی آنتن می‌برد.

.

منبع : پارسینه

ارسال دیدگاه