کد خبر : 532323

تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۹/۲۹ زمان : ۱۴:۰۰

تعطیلی مدارس ۲ شهر استان‌ مرکزی با آلودگی هوا

مدارس ابتدایی شهرستان اراک و همه دوره های شازند از توابع استان مرکزی روز یکشنبه بر اثر آلودگی هوا و شرایط ناسالم جوی تعطیل اعلام شد.  روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان مرکزی اعلام کرد: کلیه مراکز پیش دبستانی و مقطع ابتدایی شهری نوبت صبح شهرستان اراک تعطیل است.  این روابط عمومی افزوده […]

مدارس ابتدایی شهرستان اراک و همه دوره های شازند از توابع استان مرکزی روز یکشنبه بر اثر آلودگی هوا و شرایط ناسالم جوی تعطیل اعلام شد. 

روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان مرکزی اعلام کرد: کلیه مراکز پیش دبستانی و مقطع ابتدایی شهری نوبت صبح شهرستان اراک تعطیل است. 

این روابط عمومی افزوده است: بر اساس مصوبه کارگروه اضطراری کاهش آلودگی هوای شازند نیز کلیه مدارس همه دوره های تحصیلی شهر و روستای این شهرستان و منطقه سربند در نوبت صبح و عصر روز یکشنبه تعطیل است. 

همچنین از مدیران کلیه مدارس مقاطع مختلف خواسته شده است تا از فعالیت ورزش صبحگاهی و ساعت های ورزش دانش آموزان در فضای باز و سرپوشیده جلوگیری شود. 

آلودگی هوای شهرستان های اراک و شازند روز شنبه به مرز هشدار رسید و پیش بینی شده در روز جاری نیز این آلودگی تداوم داشته باشد .

منبع : سایت انتخاب
ارسال دیدگاه