کد خبر : 525863

تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۱۴ زمان : ۲۲:۰۰

تظاهرات ضد سعودی مقابل کاخ سفید

به گزارش مجله اینترنتی تازه‌های جهان ، همزمان با دیدار پادشاه عربستان و رئیس جمهور آمریکا، تظاهراتی ضد سیاست‌های عربستان سعودی مقابل کاخ سفید برگزار شد. این تظاهرات با حضور صدها تن از فعالان در واشنگتن مقابل کاخ سفید هنگام دیدار سلمان بن عبدالعزیز و باراک اوباما برگزار شد و شرکت کنندگان در تظاهرات اقدامات […]

به گزارش مجله اینترنتی تازه‌های جهان ، همزمان با دیدار پادشاه عربستان و رئیس جمهور آمریکا، تظاهراتی ضد سیاست‌های عربستان سعودی مقابل کاخ سفید برگزار شد.

این تظاهرات با حضور صدها تن از فعالان در واشنگتن مقابل کاخ سفید هنگام دیدار سلمان بن عبدالعزیز و باراک اوباما برگزار شد و شرکت کنندگان در تظاهرات اقدامات عربستان در نقض حقوق بشر را محکوم کردند و توقف حملات به یمن را خواستار شدند.

به گزارش العالم، این تظاهرات به دعوت ۵۴ سازمان حقوقی عربی برگزار شد. شرکت کنندگان در تظاهرات، پادشاه عربستان را مسؤول جنایتها در یمن دانستند و بر ضرورت شکستن محاصره مردم یمن تأکید کردند.

آنان همچنین در شعارهای خود، حملات تجاوزکارانه عربستان به یمن با پشتیبانی آمریکا را جنایت جنگی دانستند و اقدامات سرکوبگرانه نظام عربستان ضد فعالان در این کشور را نیز محکوم کردند.

منبع : خبرگزاری فارس
ارسال دیدگاه